Apple Watch

روش بستن اضطراری برنامه ها در اپل واچ watchOS 5

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش بستن اضطراری برنامه ها در اپل واچ watchOS 5

روش بستن اضطراری برنامه ها در اپل واچ watchOS 5

هنگامی که در اپل واچ، برنامه ای رفتاری ناروال یا غیرعادی دارد و یا اینکه یخیده یا freez می شود و یا هنگ می کند، می توان با ترفندی خُرد، آن برنامه را به دردم کشته یا به عبارتی آن را ببندید. خوشبختانه بستن اجباری برنامه در اپل واچ، همانند انجام این کار در آیفون بسیار ساده می باشد.

اما  دلیل یخیدن یا ناپاسخگو بودن یک برنامه در اپل واچ، چیست؟ پدید آمدن چنین مشکلی می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد. یکی از دلایل هنگ کردن و یا یخیدن برنامه می تواند بودن شماری باگ در برنامه باشد. در هر روی شما در چنین شرایطی می باید برنامه را بکُشید. در این نوشتار می خواهیم روش بستن اضطراری برنامه ها در اپل واچ watchOS 5 به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

چگونه می توان برنامه های هنگ کرده یا یخیده را در اپل واچ watchOS 5 ببندیم؟

پیش از هر چیز می باید مطمئن شوید که در برنامه ای که با آن دچار مشکل گردیده اید هستید، سپس برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. Side button یا دکمه کناری اپل واچ را فشار داده و نگه دارید تا گزینه POWER OFF در نمایشگر ساعت هوشمند شما نمایان گردد.
  2. اکنون می توانید Digital Crown یا تاج دیجیتال اپل واچ را فشارده و نگاه دارید.روش بستن اضطراری برنامه ها در اپل واچ watchOS 5, بستن برنامه های هنگ کرده در اپل واچ, بستن زوری برنامه در appleWatch, کشتن برنامه در اپل واچ, بستن برنامه در اپل واچ, روشتک,raveshtech, آموزش فناوری, روش بستن برنامه در اپل واچ, watchos 5,

با انجام گام های بالا می توانید به سادگی از برنامه یخیده و هنگیده اپل واچ خود را ببندید. هر زمان که اپلکیشنی در اپل واچ دچار مشکل گردید، از این ترفند برای بستن آن استفاده کنید تا ساعت هوشمند خود را به حالتی روال برگردانید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
اینستاگرامخوشحال میشیم اینستاگرام مارو دنبال کنید

دیدن آموزش‌ها و اخبار ویدئویی تو اینستا می تونه جذاب باشه. ما تازه کارمون رو در اینستا آغاز کردیم. از ما پشتیبانی کنید