how toTVاندروید

روش بستن برنامه در تلویزیون اندروید بصورت force close یا زوربست

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش بستن برنامه در تلویزیون اندروید بصورت force close یا زوربست

روش بستن برنامه در تلویزیون اندروید

اگر برنامه اندرویدی در تلویزیون شما به خوبی کار نکند، می تواند آزارنده باشد و گاهی شاید تنها راه پیش روی برای گشایش این مشکل، زوربست (force close ) برنامه می باشد. روش کار درست همانند گوشی های هوشمند است و شما می توانید آن را در تلویزیون اندروید نیز انجام دهید.

استفاده از روش زوربست (force close – با زور بستن) در تلویزیون های اندروید می تواند دلایلی گوناگونی داشته باشد.  شاید ویدئوی استریم شده شما در هم شکسته باشد یا برنامه لگ می زند و یا کند است و یا اینکه پاسخگوی درخواست های شما نمی باشد. در کل باید گفت، در بسیاری از موارد زوربست (force close –  بستن زوری) می تواند برای شما گره گشا باشد، پس در این آموزش با ما همراه باشید تا روش بستن اجباری برنامه ها را در تی وی های اندروید به شما نشان دهیم.

بستن برنامه های تلویزیون اندروید با روش زوربست

 1. خواه در یک برنامه به مشکل برخورده اید و یا خواه در home screen تلویزیون اندروید خود به مشکل خورده اید ، می باید برای زوربست برنامه، دکمه Home را روی ریموت کنترل تلویزیون خود دوبار بفشارید تا منوی Recents Apps باز شود. از این منو، معمولا زمانی استفاده می شود که بخواهید میان برنامه ها جابجا شوید و یا برنامه پیشین را به سرعت باز کنید، برای همین برنامه ای را که پیشتر باز کرده اید در آن هایلات شده است.
  بستن برنامه های تلویزیون اندروید با روش زوربست
  بستن برنامه های تلویزیون اندروید با روش زوربست
 2. اکنون از D-pad ریموت کنترل تلویزیون اندروید خود برای هایلایت و یا برجسته سازی برنامه ای که می خواهید با زور ببندید، استفاده کنید.
  انتخاب برنامه برای بستن
  انتخاب برنامه برای بستن
 3. سپس دکمه رو به پایین را بتپید تا برنامه را روی آیکون X ببرید.
  آیکون X در تلویزیون اندروید
  آیکون X در تلویزیون اندروید
 4. اکنون با تپیدن دکمه Select یا Enter روی ریموت کنترل تلویزیون برنامه را ببندید. پس از ان خواهید دید که برنامه مورد نظر شما بسته شده است.
  دکمه Select یا Enter روی ریموت کنترل تلویزیون
  دکمه Select یا Enter روی ریموت کنترل تلویزیون

همانگونه که در بالا اشاره نمودیم، استفاده از زوربست یا force close می تواند به احتمال بسیار مشکل شما را حل کند، اما اگر هچنان با مشکل روبرو بودید، بهتر است که تلویزیون اندروید یا set up box خود را یک بار ریستارت نمائید.

منبع
howtogeek

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا