اپل تی وی

کار نکردن کنترل اپل تی وی

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

کار نکردن کنترل اپل تی وی

کار نکردن کنترل اپل تی وی

آیا شما هم با ریموت کنترل Apple TV به مشکل بر خورده اید و این کنترلر کار نمی کنید؟ برای چارش این مشکل می توانید با ما همراه باشید.

اگر کنترل تلویزیون اپل شما به خوبی کار نمی کند و یا اینکه به کلی از کار افتاده، راه های اندکی برای بهبود و یا درست کردن آن پیش روی شما خواهد بود. پیش از هز چیز مطمئن شوید که چیزی در مسیر مستقیم میان کنترل و تلویزیون نباشد.مورد دیگر اینکه مطمئن شوید که به اندازه کافی به اپل تی وی نزدیک هستید تا در برد بلوتوث آن قرار  گرفته باشید. اما اگر همچنان مشکل شما با کنترل پابرجاست، می توانید ادامه این نوشتار را دنبال کنید.

چگونه مشکل معمول کار نکردن ریموت کنترل اپل تی وی را برطرف کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. ریموت کنترل Siri یا ریموت کنترل Apple TV را شارژ کنید. اپل سفارش کرده که ریموت کنترل خود را 30 دقیقه شارژ نمائید.
  2. ریموت کنترل را در فاصله 7 سانتی متری اپل تی وی بگیرید. سپس دکمه Menu و Volume Up را برای 5 ثانیه فشارده و نگه دارید. در صورت درخواست اپل تی وی، ریموت کنترل را روی آن بگذارید.
  3. کابل Apple TV را از پریز برق روی دیوار و یا پریز محافظ آن بکشید، 6 ثانیه شکیبیده و دوباره کابل اپل تی وی را به برق وصل کنید.

اگر همچنان مشکل پابرجا بود، می توانید از برنامه تو-ساخت (built-in) آیفون خود استفاده کنید. این برنامه Apple TV Remote نام دارد. در غیر اینصورت می باید به پشتیبانی اپل یا نمایندگی و یا مغازه ای که اپل تی وی را از آن خریده اید رجوع کنید. البته این امکان نیز هست که یک ریموت تازه برای اپل تی وی خود بخرید که قیمتی 60 دلاری دارد.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا