Chromeگوگل

فعال کردن ویژگی Customization گوگل کروم

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

فعال کردن ویژگی Customization گوگل کروم

فعال کردن ویژگی Customization گوگل کروم

گوگل کروم نسخه 77 به شما این امکان را می دهد تا به آسانی تم دلخواه خود را تنها با چند کلیک ساده بسازید. رنگ دلخواه خود را برای نوار ابزار Google Chtome ساخته و حتی برای برگه New Tab خود یک تصویر پس زمینه، انتخاب کنید. در این آموزش می خواهیم روش فعال کردن منوی Customization را به شمان نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم ویژگی Customization یا شخصی سازی را در مرورگر کروم فعال نمائیم؟

ویژگی منوی Customization در کروم ورژن 77 بصورت پیش فرض فعال نمی باشد و شما می باید برای فعال کردنش گام های زیر را دنبال نکائید:

  1. همانند همیشه به سراغ flags یا پرچم ها می رویم، پرچم های گوگل کروه شاید تغییر کنند و یا اینکه پاک شوند، چیزی که ما انتظار داریم با فعال شدن ویژگی Customization در مرورگر کروم به زودی از این مروگر ناپدید شود.
    پس برای فعال کرد Customization در کروم مسیر chrome://flags را در نوار آدرس مرورگر خود تایپ کرده و یا کپی – پیست کنید.
  2. سپس در باکس جستجوی بالای برگه Flags مرورگر، NPT را تایپ کنید.فعال کردن ویژگی Customization گوگل کروم
  3. در نتایج جستجوی نمایش داده شده دو گزینه Chrome Colors menu و NTP customization menu version 2 را می توانید ببینید، با کلیک باکس که روبروی هر دو گزینه قرار گرفته و انتخاب Enabled می توانید آنها را فعال نمائید.فعال کردن ویژگی Customization گوگل کروم
  4. البته تغییرات انجام شده در مرورگر گوگل کروم زمانی اعمال خواهد شد که مرورگر گوگل کروم خود را restart کنید. برای این کار می باید دکمه Relaunch Now را که نمایان می شود بتپید. از ذخیره شدن کار هایتان در زبانه های مرورگر مطمئن شوید. کروم هنگامی که ریستارت شد، خودکارانه زبانه هایی را که در حال استفاده از آن هستید را بسته و باز می کنید که این کار ممکن است باعث پاک شدن آفراسی (information – اطلاعاتی) شود که در فرم یک سایت وارد کرده اید.فعال کردن ویژگی Customization گوگل کروم

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا