iOSآیفون

روش فعال کردن Smart Invert در آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش فعال کردن Smart Invert در آیفون و آیپد

روش فعال کردن Smart Invert در آیفون و آیپد

داشتن Dark Mode یا حالت تاریک مناسب در iOS دیر زمانی یکی از آرزوهای کاربران آیفون و آیپد بوده. با عرضه آیفون هایی با نمایشگر OLED، امکان پشتیبانی از Dark Mode یا حالت تاریک فراهم گردید، هرچند که هیچ Dark Mode یا حالت تاریکی در iOS نداریم ولی چیزی همانند آن را در اختیار خواهیم داشت که Smart Invert نام دارد.

همانند inversion mode کلاسیک، Smart Invert نیز در iOS همه رنگ ها را در نمایگشر آیفون و آیپد، می وارونَد (وارونه می کند). ولی اَمانند (برخلاف)، invert یا واروند کلاسیک، رنگ عکس ها و دیگر رسانه ها و همچنین برخی از برنامه ها که پیشتر از نوعی رنگ تیره استفاده کرده اند را تغییر نمی دهد. با این روش رنگ نمایشگر دستگاه شما سیاه و سفید می شود اما عکس ها و ویدئو ها همچنان در حالت روال و normal خواهند بود. در این آموزش روش فعال کردن Dark Mode در آیفون و آیپد را به شما نشان می دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه Smart Invert را در آیفون یا آیپد خود فعال کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال کنید:

  1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. سپس General را بتپید.
  3. پس از آن Accessibility را بتپید.روش فعال کردن Smart Invert در آیفون و آیپد,فعال کردن Smart Invert در آیفون و آیپد, فعال کردن حالت تاریک در آیفون, فعال کردن dark mode در آیفون, آیفون smart inversion, وارونش هوشمند در آیفون, روشتک, raveshtech, آموزش آیفون, آموزش iOS, آموزش فناوری
  4. Display Accommodations را بتپید.
  5. Invert Colors را بتپید.
  6. برای روشن کردن گزینه Smart Invert، سوئیچ روبروی آن را بتپید تا روشن شود. سبز شدن سوئیچ به معنای روشن شدن آن است.روش فعال کردن Smart Invert در آیفون و آیپد,فعال کردن Smart Invert در آیفون و آیپد, فعال کردن حالت تاریک در آیفون, فعال کردن dark mode در آیفون, آیفون smart inversion, وارونش هوشمند در آیفون, روشتک, raveshtech, آموزش آیفون, آموزش iOS, آموزش فناوری

با انجام گام های بالا، رنگ های دستگاه iOS شما وارون و invert خواهد شد. این نزدیک ترین راهیست که می توانیم یک حالت تاریک یا dark mode را در آیفون یا آیپد خود داشته باشیم، اما در واقع این Dark Mode یا حالت تاریکی نیست که در Mac می بینید. در واقع ابزار Smart Invert وضعیت دیداری را برای شما بهبود می بخشد.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا