ترفند های آیفون

روش فعال کردن My Photo Stream در آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش فعال کردن My Photo Stream در آیفون و آیپد

روش فعال کردن My Photo Stream در آیفون و آیپد

My Photo Stream  بخشی از سرویس iCloud اپل می باشد. بکمک My Photo Stream کاربران می توانند 1000 عکس را میان دستگاه های Mac، Apple TV، آیفون و آیپد، همگام سازی و sync نمایند. My Photo Stream روشی بسیار سریع برای دسترسی به واپسین عکس های گرفته شده شما و آپلود آنها در درایو iCloud می باشد.

تفاوت میان My Photo Stream با iCloud Library چیست؟

سرویس My Photo Stream به شما پروانه می دهد تا عکس هایی را که در طول روز و یا هنگام سفر با آیفون خود گرفته اید را در iCloud آپلود نمائید. پس از آن، هنگامی که به خانه برگشتید، می توانید آنها را خودکارانه در Apple TV، Mac، و آیپد خود ببینید. این سرویس عکس های 30 روز گذشته شما را تا سقف 1000 عکس، انبار می کند. My Photo Stream محدودیت هایی را هم با خود به همراه دارد، از جمله این محدودیت ها، عدم امکان آپلود فیلم های گرفته شده و عکس های پر حجم می باشد.

توجه: اگر از iCloud Photo Library برای دستگاه های اپل خود استفاده می کنید، واپسین عکس های گرفته شده شما در بخش All Photos اپلیکیشن Photos شما پدیدار خواهد شد. اگر از سرویس Photo Library استفاده نمی کنید، بجای آن در بخش Photos آیفون یا آیپد خود، پوشه و فولدری به نام Photo Stream را خواهید دید.

چگونه سرویس My Photo Stream را در آیفون و آیپد خود فعال سازی نمائیم؟

  1. به بخش Settings و تنظیمات آیفون یا آیپد خود بروید.
  2. Photos را بتپید.
  3. برای روشن نمودن سرویس، سوئیچ کنار گزینه My Photo Stream را بتپید.چگونه سرویس My Photo Stream را در آیفون و آیپد خود فعال سازی نمائیم,روشتک,raveshtech

روش دسترسی به سرویس My Photo Stream را در آیفون و آیپد

اگر در همه دستگاه های اپل خود تنها از سرویس My Photo Stream استفاده می کنید، برای دسترسی بدان، گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. بخش Photos را در آیفون یا آیپد خود باز کنید.
  2. در پائین، گوشه راست برنامه، Albums را بتپید.
  3. My Photo Stream را بتپید.روش دسترسی به سرویس My Photo Stream را در آیفون و آیپد,روشتک,raveshtech

به یاد داشته باشید که اگر از iCloud Photo Library استفاده می نمائید، در همه دستگاه های اپل شما ، واپسین عکس های گرفته شده، در بخش All Photos اپلیکیشن Photos نمایش داده خواهد شد و دیگر پوشه ای به نام My Photo Streams، نخواهید داشت.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا