روش فعال کردن Low Power Mode در آیفون

میزان مصرف باتری آیفون خود را در شرایط بی برقی، کاهش دهید

0
970
روش فعال کردن Low Power Mode در آیفون, کاهش مصرف باتری آیفون,فعال کردن Low Power Mode در آیفون, فعال کردن حالت کم مصرف آیفون,آیفون کم مصرف, بهبود مصرف باتری آیفون,Low Power Mode در آیفون, حالت کم مصرف آیفون,روشتک,raveshtech, آیفون باتری, باتری ایفون, شارژ آیفون
به این نوشتار امتیاز دهید.

روش فعال کردن Low Power Mode در آیفون

روش فعال کردن Low Power Mode در آیفون

تنظیمات نرم افزاری باتری آیفون و آیپد، پیشرفت های فراوانی داشته و بکمک آن می توانید افزون بر درسد شارژ برجای مانده باتری، دریابید که کدام اپلیکیشن ها بیشترین مصرف شارژ را در آیفون و آیپد شما دارند. جدای از اینها شما می توانید Low Power mode یا حالت کم مصرف را نیز در آیفون خود بصورت دستی روشن کنید. در این آموزش می خواهیم روش فعال کردن Low Power Mode یا حالت کم مصرف را در آیفون به شما آموزش دهیم. پس با ما همراه باشید.

چگونه Low Power Mode یا حالت کم مصرف را در آیفون و ایپد خود روشن کنیم؟

Low Power Mode یا حالت کم مصرف هم اکنون تنها ویژه آیفون بوده و نمی توانید آن را در آیپد فعال نمائید. زمانی که شارژ باتری گوشی شما به 20% برسد، حالت Low Power، خود کارانه روشن می شود تا میزان مصرف شارژ در آیفون شما را به کمترین حد ممکن برساند. البته شما می توانید Low Power Mode یا حالت کم مصرف را هر زمان که خواستید، بصورت دستی روشن و فعال کنید. برای انجام این کار می باید گام های زیر را دنبال نمائید:
1. در آیفون خود بخش Settings یا تنظیمات خود را باز نمائید.
2. سپس Battery را بتپید.
3. سوئیچ کنار گزینه Low Power Mode را بتپید تا این گزینه روشن و فعال شود. سبز شدن سوئیچ خاکستری رنگ به معنای فعال شدن آن است.چگونه Low Power Mode یا حالت کم مصرف را در آیفون و ایپد خود روشن کنیم,روشتک,raveshtech

آیکون سبز رنگ و نارنجی رنگ شارژ باتری

نارنجی شدن رنگ آیکون باتری آیفون به معنای فعال شدن Low Power Mode بوده و هرگاه گوشی را شارژ کنید و میزان شارژ شما به 80% یا بالاتر برسد، Low Power Mode خاموش شده و رنگ آیکون باتری آیفون شما سبز رنگ می شود.

 

پاسخ

کامنت خود را بنویسید
نام خود را وارد کنید