iOS

نمایش وضعیت آب و هوا در قفل صفحه iOS 12

نمایش وضعیت آب و هوا در قفل صفحه iOS 12

نمایش وضعیت آب و هوا در قفل صفحه iOS 12

آیا می دانستید که iOS 12 از ابزار نمایش آب و هوا در حالت قفل صفحه، برخوردار است؟ پیش از پاسخ بگذارید به شما بگوییم که در واقع این ابزار تا اندازه ای در iOS 12 پنهان شده. اما چگونه می توان بدین ابزار دسترسی داشته باشیم؟ نکته مهم و ناخوشایند دیگر آن است، که هر زمان که خواستیم نمی توانیم به ابزار نمایش آب و هوا دسترسی داشته باشیم، چرا که توان آن را در پایان چرخه Do Not Disturb دید!

چگونه ابزار پنهان شده نمایش وضعیت آب و هوا در قفل صفحه آیفون iOS 12 را فعال کنیم؟

در آغاز می باید مطمئن شوید که اپلکیشن Weather آیفون شما، همیشه و بصورت آنلاین به موقعیت مکانی و location شما دسترسی داشته باشد. این کار اطلاعات وضعیت آب و هوای منطقه شما را بروز و آپدیت نگاه می دارد.برای انجام این کار، گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. بخش Settings یا تنظیمات آیفون یا آیپد خود را باز کنید.
  2. سپس Privacy را بتپید.بخش Settings یا تنظیمات آیفون یا آیپد خود را باز کنید. سپس Privacy را بتپید.,روشتک,raveshtech
  3. پس از آن Location Services را بتپید.پس از آن Location Services را بتپید,روشتک,raveshtech
  4. رو به پایین اسکرول کرده و Wheather را بتپید.رو به پایین اسکرول کرده و Wheather را بتپید,روشتک,raveshtech
  5. از میان 3 گزینه Never، While Using the App، و Always که به شما نمایش داده شده گزینه سوم یعنی Always را برگزینید.از میان 3 گزینه Never، While Using the App، و Always که به شما نمایش داده شده گزینه سوم یعنی Always را برگزینید.,روشتک,raveshtech

فعال کردن حالت خواب در Do Not Disturb آیفون

ابزار پنهان آب و هوا، تنها زمانی پدیدار می شود که شما Do Not Disturb را در هنگام خواب، فعال کرده باشید. ابزار Do Not Disturb در هنگام خواب، خودکارانه اعلان ها و notifications گوشی شما را پنهان کرده و نمایشگر دستگاه شما را تار می کند. ابراز وضعیت آب و هوا تنها زمانی که Do Not Disturb روشن باشد نمایش داده می شود، همچنین این ابزار وضعیت آب و هوا را در بامداد روز آتی را به شما نمایش می دهد. برای یادگیری روش فعال کردن حالت خواب در Do Not Disturb آیفون به لینک زیر بروید:

فعال کردن Do Not Disturb در حالت خواب,روشتک,raveshtech

نکته

به یاد داشته باشید که ابزار نمایش آب و هوا تنها در پایان هر نشست یا Session ابزار DND به شما نمایش داده خواهد شد. برای اینکه ببینید نمایش وضعیت آب و هوا در قفل صفحه آیفون شما کار می کند یا نه، زمان نشست Do Not Disturb را روی 2 دقیقه بگذارید تا پس از پایان آن وضعیت آب و هوا در قفل صفحه گوشی شما نمایش داده شود. با باز کردن قفل صفحه، این ابزار دوباره ناپدید می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا