how toiPadOSآیپدترفند های آیفون

روش دانلود فایل در مرورگر سافاری آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش دانلود فایل در مرورگر سافاری آیفون و آیپد

روش دانلود فایل در مرورگر سافاری آیفون و آیپد

در کارهای روزانه گاهی نیاز پیدا می کنید تا فایلی را در آیفون یا آیپد خود دانلود نمائید. با بروزرسانی انجام گرفته در iOS 13 و iPadOS 13 هم اکنون شما می توانید این کار را یکراست در مرورگر Safari انجام داده و دیگر به برنامه های جانبی نیازی نداشته باشید. در این نوشتار چگونگی دانلود فایل با استفاده از مرورگر سافاری را در آیفون و آیپد  به شما نشان خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم در مرورگر Safari، فایل ها را دانلود نمائیم؟

دانلود منیجر مرورگر سافاری، یکی ویژگی پنهان در iOS 13 و iPadOS 13 می باشد. اگر شما هم روزانه در حال کار با این مرورگر هستید، شاید این ویژگی را تاکنون ندیده باشید مگر اینکه روی یک لینک کلیک نمائید. پس برای این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. مرورگر Safari را در آیفون یا آیپد خود باز کنید و پس از آن لینک دلخواه خود را برای دانلود فایل پیدا کنید، سپس لینک را بتپید، هنگامی که فایل را تپیدید، از شما پرسیده می شود، که آیا می خواهید این فایل را دانلود کنید؟ در پنجره باز شده دکمه Download را بتپید.روش دانلود فایل در مرورگر سافاری آیفون و آیپد
  2. با انجام گام بالا دانلود فایل مورد نظر آغاز می شود و آیکون دانلود که همانند پیکانی سرپایین و درون یک پَرهون (دایره) است، در کنار نوار آدرس بالای مرورگر شما نمایان می شود. برای دیدن وضعیت دانلودهای روان (جاری) می توانید این آیکون را بتپید. در اینجا می توانید، فرایند دانلود یا دانلود ها را مانیتارید (monitor – مونیتور کنید، زیر نظر بگیرید).
    اگر می خواهید فایلی را که در حال دانلود است، متوقف کنید، می توانید به سادگی دکمه X روبروی آن را بتپید.روش دانلود فایل در مرورگر سافاری آیفون و آیپد
  3. پس از اینکه کار دانلود فایل و پرونده مورد نظر پایان یافت، می توانید برای دیدنش، روی آن بتپید. اگر فایل دانلودی شما مدیا یا عکس و یا PDF باشد می توانید آن را در پنجره پیش نمایش ببینید.روش دانلود فایل در مرورگر سافاری آیفون و آیپد
  4. برای باز کردن فایل می توانید آیکون Search و جستجو را که همانند ذره بین است در بخش Downloads بتپید.روش دانلود فایل در مرورگر سافاری آیفون و آیپد
  5. پس از نمایش فایل و پروند در برنامه Files، با تپیدن و نگه داشتن آن، منویی نمایان می شود.پس از نمایش فایل و پروند در برنامه Files، با تپیدن و نگه داشتن آن، منویی نمایان می شود.
  6. در منوی نمایان شده شما می توانید با تپیدن گزینه Delete فایل مورد نظر را پاک کنید. همچنین می توانید از گزینه های دیگر Copy، Move و Duplicate نیز استفاده نمائید .در منوی نمایان شده شما می توانید با تپیدن گزینه Delete فایل مورد نظر را پاک کنید. همچنین می توانید از گزینه های دیگر Copy، Move و Duplicate نیز استفاده نمائید .

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا