ترفند های آیفون

روش غیرفعال کردن USB Restricted Mode در iOS 12

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش غیرفعال کردن USB Restricted Mode در iOS 12

روش غیرفعال کردن USB Restricted Mode در iOS 12

iOS 12 دارای ویژگی های امنیتی گوناگونی همانند حالت محدود USB می باشد. اما ویژگی حالت محدود USB چه کاری برای شما انجام می دهد؟ اگر USB Restricted Mode را فعال نمائید، در صورتی بیش از یک ساعت از واپسین باری که دستگاه آیفون یا آیپد شما قفل شده است، گذشته باشد، از اتصال لوازم جانبی و تجهیزات USB دار به دستگاه شما جلو گیری خواهد نمود و برای این کار نیاز به استفاده از کد احراز هویت شما، خواهند داشت. به هر روی شما می توانید با تجوجه به نیاز های خود این ویژگی را در دستگاه iPhone یا iPad خود را خاموش یا روشن کنید.

چگونه USB Accessories را در آیفون و آیپد iOS 12 خاموش و غیرفعال کنیم؟

ویژگی حالت محدود USB یا USB Restricted Mode بصورت پیش فرض در iOS 12 روشن و فعال می باشد و با اینکه ویژگی امنیتی بسیار سودمندی برای دستگاه آیفون و آیپد می باشد، با این حال می توانید برای از کار انداختن حالت محدود USB یا USB Restricted Mode گزینه USB Accessories را روشن و فعال سازید. برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در iPhone یا iPad خود به بخش Settings یا تنظیمات iOS بروید.
  2. Face ID/Touch ID & Passcode را بتپید.در iPhone یا iPad خود به بخش Settings یا تنظیمات iOS بروید, Face ID/Touch ID & Passcode را بتپید,روشتک,raveshtech
  3. سپس passcode یا گذرکد خود را وارد کنید.سپس passcode یا گذرکد خود را وارد کنید,روشتک,raveshtech
  4. پس از آن رو به پائین اسکرول نموده تا بخش ALLOW ACCESS WHEN LOCKED پیدا کنید.
  5. با تپیدن روی سوئیچ USB Accessories، آن را روین و فعال کنید. سبز شدن سوئیچ به معنای روشن شدن آن است.پس از آن رو به پائین اسکرول نموده تا بخش ALLOW ACCESS WHEN LOCKED پیدا کنید. با تپیدن روی سوئیچ USB Accessories، آن را روین و فعال کنید. سبز شدن سوئیچ به معنای روشن شدن آن است,روشتک,raveshtech

با روشناندن گزینه USB Accessories، برای اتصال و همگامی آیفون قفل شده خود با رایانه، دیگر نیازی به کد احراز هویت نخواهید داشت. یکی دیگر از سودمندی های این کار زمانیست که دستگاه شما تقریبا مرده و برای بازگردانی آن نیاز به کمک iTunes دارید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا