لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

غیرفعال کردن بازخورد دیداری تاچ ویندوز 10

غیرفعال کردن بازخورد دیداری تاچ ویندوز 10

هنگامی که Touch Screen یا نمایشگر لمسی را در سیستم عامل ویندوز 10 می تپید، ویندوز بصورت پیش فرض بازخورد دیداری تاچ را در این باره به شما نشان می دهد. این بازخورد دیداری یک پَرهون ترانما (transparent circle – دایره شفاف) را در زیر انگشت شما، پس از تپیدن نمایشگر، نمایان می سازد. در این آموزش می خواهیم روش غیرفعال کردن این پَرهون ترانما (transparent circle – دایره شفاف) را در سیستم عامل ویندوز به شما خوبان نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم پَرهون ترانمای (transparent circle – دایره شفاف) بازخورد Touch Screen را در ویندوز 10 خاموش و غیرفعال نمائیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائدید:

  1. در ویندوز به بخش Settings یا تنظیمات بروید. برای این کار می توانید از کلید میانبر Windows+i استفاده کنید و یا اینکه در منوی Start آیکون چرخ دنده را کلیک کنید.
  2. در بخش تنظیمات از میان دسته بندی ها Ease of Access را برگزینید.
  3. اکنون در ستون سمت چپ پنجره Ease of Access، گزینه Cursor & Pointer را کلیک کنید.
  4. سپس در ستون سمت راست و در زیر بخش change touch feedback، سوئیچ گزینه Show visual feedback around the touch points when I touch the screen را بتپید تا روشن و فعال شود.
  5. اگر خواستید بازخورد را دوباره فعال کنید، می باید گام های بالا را دوباره تکرار کرده و این سوئیچ را دوباره روشن کنید تا بازخورد دوباره در ویندوز به شما نشان داده شود.غیرفعال کردن بازخورد دیداری تاچ ویندوز 10, باز خورد دیداری تاچ ویندوز 10, تاچ ویندوز 10, ویندوز 10, روشتک,raveshtech, ترفندهای ویندوز,

اگر در نشست یا همایشی در حال ارائه موضوعی می باشید و می خواهید بازخورد لمسی ویندوز نمایان تر شود، می توانید گزینه Make visual feedback for touch points darker and larger را تیک دار کنید تا بازخورد تاچ شما در نمایشگر ویندوز تیره تر و بزرگتر شود.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید