ویندوز

غیرفعال کردن بنر های پیشنهادی در تنظیمات ویندوز 10

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

غیرفعال کردن بنر های پیشنهادی در تنظیمات ویندوز 10

غیرفعال کردن بنر های پیشنهادی در تنظیمات ویندوز 10

غیرفعال کردن بنرهای پیشنهادی در تنظیمات ویندوز 10, برداشتن بنرهای پیشنهادی در تنظیمات ویندوز 10,غیرفعال کردن بنرهای پیشنهادی, خاموش کردن بنرهای پیشنهادی, غیرفعال کردن Suggestion Banners, ویندوز 10, windows 10, روشتک,raveshtech
غیرفعال کردن بنر های پیشنهادی در تنظیمات ویندوز 10

با بروزرسانی و آپدیت ویندوز 10 در ماه اکتبر 2018، ویژگی Suggestion Banners در سراسر بخش Settings یا تنظیمات ویندوز 10 نمایش داده می شود. اگر نمایش این ویژگی برای شما آزار دهنده می باشد، می توانید آن را به سادگی غیر فعال کنید. در این نوشتار غیرفعال کردن Suggestion Banners در تنظیمات ویندوز 10 را به شما نشان می دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه بنرهای پیشنهادی در بخش تنظیمات ویندوز 10 را غیرفعال کنیم؟

برای غیرفعال کردن بنرها و عناوین پیشنهادی در بخش تنظیمات ویندوز، گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. برای رفتن به بخش Settings، منوی Start را بکلیکید، سپس آیکون چرخ دنده را کلیک کنید. بعنوان روش جایگزین می توانید کلیدهای Windows+i را فشار دهید.
  2. در فهرست دسته بندی های بخش تنظیمات، privacy را کلیک کنید.
  3. در زیر عنوان Privacy، گزینه General را کلیک کنید.
  4. در بخش general، سوئیچ کنار گزینه Show me suggested content in the Settings app را کلیک کنید تا خاموش شود.
    چگونه بنرهای پیشنهادی در بخش تنظیمات ویندوز 10 را غیرفعال کنیم؟ برای غیرفعال کردن بنرها و عناوین پیشنهادی در بخش تنظیمات ویندوز، گام های زیر را دنبال نمائید: برای رفتن به بخش Settings، منوی Start را بکلیکید، سپس آیکون چرخ دنده را کلیک کنید. بعنوان روش جایگزین می توانید کلیدهای Windows+i را فشار دهید, در فهرست دسته بندی های بخش تنظیمات، privacy را کلیک کنید در زیر عنوان Privacy، گزینه General را کلیک کنید, در بخش general، سوئیچ کنار گزینه Show me suggested content in the Settings app را کلیک کنید تا خاموش شود,روشتک,raveshtech
    غیرفعال کردن بنر های پیشنهادی در تنظیمات ویندوز 10

Suggestion Banners

البته بنرهای پیشنهادی همیشه در بخش تنظیمات نمایش داده نمی شوند و گاهی در آن پدیدار می شوند، کار این بنر ها نیز نمایش پیشنهاداتی برای تغییر در تنظیمات ویندوز 10 می باشد. برای نمونه ممکن است بنری پیشنهاد فعال کردن ویژگی Night Light را به شما بدهد تا شب هنگام بدون فشار و خستگی چشم، نمایشگر ویندوز را نگاه کنید. برخی از بنرها نیز ممکن است برنامه هایی را که در آینده عرضه می شوند را نشان بدهند، البته امیدواریم که مایکروسافت در آینده از این ویژگی برای نمایش تبلیغات خود در ویندوز استفاده نکند. هرچند ویندوز 10 دارای آگهی ها و تبلیغات تو-ساز فراوانی می باشد.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
اینستاگرامخوشحال میشیم اینستاگرام مارو دنبال کنید

دیدن آموزش‌ها و اخبار ویدئویی تو اینستا می تونه جذاب باشه. ما تازه کارمون رو در اینستا آغاز کردیم. از ما پشتیبانی کنید