how toاندروید

غیر فعال کردن ویژگی تشخیص چهره پیکسل 4 گوگل

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

غیر فعال کردن ویژگی تشخیص چهره پیکسل 4 گوگل

غیر فعال کردن ویژگی تشخیص چهره پیکسل 4 گوگل

Face Unlock یکی از ویژگی های گوگل پیکسل 4 و گوگل پیکسل 4 XL می باشد. اما اگر با این ابزار امنیتی شناسایی چهره، راحت نیستید، می توانید داده چهره خود را از روی گوشی پاک کنید. در این آموزش می خواهیم چگونگی غیرفعال کردن ویژگی Face Unlock یا تشخیص چهره را در pixel 4 و Pixel 4 XL به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم ویژگی Face Unlock یا تشخیص چهره را در Pixel 4 و Pixle 4XL غیر فعال و خاموش کنیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال کنید:

 1. در آغاز می باید به بخش Settings یا تنظیمات گوشی خود بروید. برای این کار می توانید لبه بالای گوشی خود را دوبار پایین بکشید یا با دو انگشت تنها یک بار پایین بکشید، سپس آیکون چرخ دنده را بتپید تا به بخش تنظیمات بروید. البته آیکون چرخ دنده را می توانید در کشوی برنامه نیز پیدا کنید و آن را بتپید تا به بخش تنظیمات بروید.غیر فعال کردن ویژگی تشخیص چهره پیکسل 4 گوگل
 2. در بخش تنظیمات گزینه Security یا امنیت را یافته و آن را بتپید.
  بخش تنظیمات گزینه Security
  بخش تنظیمات گزینه Security
 3. سرانجام گزینه Face Unlock را یافته و آن را بتپید. برای ورود به این گزینه نیاز به وارد کردن پسورد، pin code یا الگویی دارید خواهید داشت که از پیش برای قفل گوشی خود تعیین کرده اید.
  گزینه Face Unlock
  گزینه Face Unlock
 4. منوی Face Unlock را به پایین پیموده و دکمه Delete Face Data را بتپید.
  دکمه Delete Face Data
  دکمه Delete Face Data
 5. پس از انجام گام بالا، Pixel 4 یا Pixel 4XL از شما می خواهد که پاک شدن داده های چهره را تائید کنید. پس برای تائید، پاک شدن داده ها دکمه Delete را بتپید.غیر فعال کردن ویژگی تشخیص چهره پیکسل 4 گوگل

با انجام گام های بالا، سیستم Face Unlock یا تشخیص چهره گوشی شما غیر فعال می شود. البته screen lock گوشی شما سر جایش همچنان خواهد ماند تا از امنیت دستگاه شما مطمئن شود.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا