iOSآیفون

روش غیرفعال کردن iMessage در آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش غیرفعال کردن iMessage در آیفون و آیپد

روش غیرفعال کردن iMessage در آیفون و آیپد

iMessage اپل یکی از بهترین و کاربردی ترین پلتفرم های پیام رسانی در iOS می باشد. با این حال گاهی ممکن است که بخواهید iMessage را در آیفون خود غیرفعال یا بطور کامل خاموش نمائید. برای نمونه شاید بخواهید آیفون یا آیپد خود را عیب یابی کنید و برای همین نیاز پیدا می کنید تا iMessage را خاموش کنید. اما صرف نظر از دلایل شما برای این کارشاید نیاز داشته باشید که نتنها iMessage را در آیفون یا آیپد خود خاموش کنید، بلکه از اپل بخواهید تا شماره را در بخش سمت سرور، iMessage حذف نماید.

چگونه iMessage را در iPhone یا iPad فعال نمائیم؟

اگر در فرستادن یا دریافت پیام در iMessage مشکل دارید، شاید نخستین گام پیش روی شما غیرفعال کردن iMessage در آیفون و آیپد می باشد. برای انجام این کار گام های زیر را دنبال را دنبال نمائید:

  1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. پس از آن در بخش تنظیمات، گزینه Messages را بتپید.چگونه iMessage را در iPhone یا iPad فعال نمائیم,روشتک,raveshtech
  3. سپس برای کامل کردن کار، سوئیچ روبروی گزینه iMessage را بتپید. خاکستری شدن رنگ سوئیچ به معنای خاموش شدن آن می باشد.چگونه iMessage را در iPhone یا iPad فعال نمائیم,روشتک,raveshtech

روش Deactive کردن iMessage در آیفون و آیپد

اگر می خواهید آیفون خود را عوض کنید و کار با iMessage را پایان دهید، بهترین راه، حذف شماره تلفنتان از از سرویس مرکزی iMessage می باشد. برای انجام این کار، گام های زیر را دنبال کنید:

  1. به نشانی apple.com/deregister-imessage بروید.
  2. پس از برگزیدن نام کشور، شماره تلفن خود را وارد نمائید. سپس دکمه Send Code را برای آغاز فرایند بزنید.
  3. اپل کد تاییدی را از طریق SMS برای شما می فرستد و می باید آن را در بخش Confirmation Code وارد نمائید. و سپس دکمه Submit را بزنید.روش Deactive کردن iMessage در آیفون و آیپد,روشتک,raveshtech

با انجام گام های بالا ارتباط شماره تلفن شما با iMessage قطع شده و بخش پیام رسان شما بطور معمول کار خواهد کرد.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا