دیلیت اکانت اینستاگرام بصورت دائم و برای همیشه

اگر شما هم می خواهید اکانت اینستای خود را  حذف کنند، باید بدانید که فرایند انجام این کار بسیار آسان خواهد بود.

دیلیت اکانت اینستاگرام بصورت دائم و برای همیشه

فیسبوک مالک کمپانی اینستاگرام می باشد اما کمپانی اینستاگرام با دیدگاه متفاوتی به روند کاری خود ادامه می دهد و این روند نیز به این زودی ها تغییر نخواهد کرد. اما اگر به Facebook اعتماد ندارید، ممکن است به Instagram نیز اعتماد نداشته باشید و شاید بخواهید اکانت اینستاگرام خود را نیز پاک کنید. در این آموزش، روش پاک کردن اکانت اینستاگرام بصورت دائم و برای همیشه با رفتن به  لینک دیلیت اکانت اینستاگرام، به شما نشان خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

چرایی دیلیت اکانت اینستاگرام

کمپانی فیسبوک در سال 2012، اینستاگرام را به بهای یک میلیارد دلار خریداری کرد، کاری که در آن زمان ابروی خیلی ها را بالا انداخت. اما در وضعیت کنونی شگفت انگیز رسانه های اجتماعی، پلتفرم اینستاگرام یکی از تاثیر گذارترین رسانه های اجتماعی می باشد و برخلاف وابستگی آن به Facebook، همچنان به رشد روز افزون خود ادامه می دهد. در چند سال گذشته کاربران بسیاری از فیسبوک کوچ کرده اند، اما اینستاگرام از این موج کوچ در امان مانده است.

در این میان برخی از کسانی که به Facebook بی اعتماد شده اند ، می خواهند افزون بر اکانت فیسبوک، اکانت Instagram خود را نیز حذف کنند. اگر شما هم می خواهید اکانت اینستای خود را  حذف کنند، باید بدانید که فرایند انجام این کار بسیار آسان خواهد بود. البته بهتر است پیش از حذف کردن اکانت اینستای خود همه عکس های اکانت خود را دانلود کنید.

نکته: پس از تکمیل فرایند حذف اکانت اینستا، اکانت شما پاک خواهد شد اما دیگر نمی توانید با همان نام اکانت تازه ای بسازید، پس به یاد داشته باشید که پس از حذف کردن اکانت اینستای خود می باید به دنبال نام تازه دیگری بگردید.

چگونه حساب Instagram خود را حذف کنیم؟

 1. در کامپیوتر، گوشی و یا تبلت، مروگر دلخواه خود را باز کرده و به برگه دیلیت اکانت اینستاگرام بروید و وارد اکانت اینستای خود شوید.لینک دیلیت اکانت اینستاگرام: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent
  روش حذف اکانت اینستاگرام, حذف اکانت اینستاگرام, پاک کردن اکانت اینستاگرام, روویدن اکانت اینستاگرام, حذف اکانت Instagram, حذف اکانت اینستا, پاک کردن اینستا, حذف دائم اکانت اینستا, روشتک, اکانت اینستاگرام, اکانت Instagram, ترفند های اینستاگرام, آموزش Instagram, اینستاگرام, Instagram
  لینک دیلیت اکانت اینستاگرام
 2. در منوی Why are you deleting your account، دلیل حذف اکانت اینستای خود را برگزینید.
  روش حذف اکانت اینستاگرام | پاک کردن اکانت اینستاگرام
 3. برای تائید Delete شدن اکانت اینستا، پسورد خود را در باکس To continue, please re-enter your password را وارد کنید و لینک Permanently delete my account را کلیک کنید.
  "روش

با انجام گام های بالا، اکانت و حساب کاربری اینستای شما برای همیشه پاک خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا