روش حذف ضبط های صوتی از Alexa
روش حذف ضبط های صوتی از Alexa
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

روش حذف ضبط های صوتی از Alexa

هر صحبت و دستور صوتی را که به الکسا می گویید، از طریق دستگاه های الکسا که در حال استفاده از آن هستید، در سرورهای آمازون ذخیره می شود.

این بدین معنا نمی باشد که استفاده از این دستگاه نا امن می باشد، بیشتر این ذخیره سازی ها به دلیل بهبود وضعیت عملکرد برنامه و اپلیکیشن ها می باشد.

شما تمامی این داده ها را می توانید از طریق حساب کاربری آمازون خود مدیریت کنید، همچنین می توانید با استفاده از اپلیکیشن Alexa ، این تنظیمات را برای هر دستگاه تغییر دهید.

حذف ضبط های صوتی از Alexa

  1. به صفحه مدیریت داده صوتی (voice data management) آمازون بروید.
  2. این صفحه دارای چندین عنوان مختلف است که هر یک حاوی داده ها و تنظیمات ذخیره شده خاص است که می توانید از آنها برای حذف سابقه صوتی ، سابقه هشدار هوشمند و سابقه خاص دستگاه استفاده کنید.
  3. هر یک از این صفحات موجود را بررسی کنید و اطلاعاتی را که نمی خواهید ذخیره شوند – مخصوصاً صفحه “حریم خصوصی Alexa” حذف کنید.
  4. برای انصراف از آمازون به جهت استفاده از ضبط های خود برای بهبود قابلیت های Alexa ، به صفحه حریم خصوصی Alexa بروید و روی “Manage how your data improves Alexa” کلیک کنید. سپس ، “Use Voice Recordings to Improve Amazon Services and to Develop New Features” غیرفعال کنید. برای بهبود نسخه ها از پیام ها استفاده کنید. “

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید