ترفند های آیفون

روش حذف عکس ها از My Photo Stream آیفون

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش حذف عکس ها از My Photo Stream آیفون

روش حذف عکس ها از My Photo Stream آیفون

My Photo Stream چیست؟

My Photo Stream   بخشی از سرویس iCloud اپل می باشد. بکمک My Photo Stream کاربران می توانند 1000 عکس را میان دستگاه های Mac، Apple TV، آیفون و آیپد، همگام سازی و sync نمایند. My Photo Stream روشی بسیار سریع برای دسترسی به واپسین عکس های گرفته شده شما و آپلود آنها در درایو iCloud می باشد.

سریع برای دسترسی به واپسین عکس های گرفته شده شما و آپلود آنها در درایو iCloud می باشد.

تفاوت میان My Photo Stream با iCloud Library چیست؟

سرویس My Photo Stream به شما پروانه می دهد تا عکس هایی را که در طول روز و یا هنگام سفر با آیفون خود گرفته اید را در iCloud آپلود نمائید. پس از آن، هنگامی که به خانه برگشتید، می توانید آنها را خودکارانه در Apple TV، Mac، و آیپد خود ببینید. این سرویس عکس های 30 روز گذشته شما را تا سقف 1000 عکس، انبار می کند. My Photo Stream محدودیت هایی را هم با خود به همراه دارد، از جمله این محدودیت ها، عدم امکان آپلود فیلم های گرفته شده و عکس های پر حجم می باشد.

چگونه عکس های خود را از بخش My Photo Stream آیفون و آیپد حذف نمائیم؟

اگر با آیفون خود به تازگی عکسی گرفته اید و نمی خواهید آن را نگه دارید، می توانید آن را از My Photo Stream حذف نمائید.که با انجام این کار، عکس از دیگر دستگاه های شما که در آن My Photo Stream را دارید نیز پاک خواهد شد. اگر  iCloud Photo Library در دیگر دستگاه های اپل خود فعال کرده اید، عکس های شما در آیکلاد آپلود شده و می باید آنها را از بخش All Photos، اپلیکیشن Photos دستگاه خود حذف نمائید.برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. بخش Photos را در آیفون یا آیپد خود باز کنید.
  2. در پائین، گوشه راست برنامه، Albums را بتپید.
  3. My Photo Stream را بتپید.چگونه عکس های خود را از بخش My Photo Stream آیفون و آیپد حذف نمائیم,روشتک,raveshtech
  4. عکسی را که می خواهید پاک نمائید، بتپید.
  5. سپس آیکون سطل زباله را که در پائین گوشه راست، نشسته است، بتپید.
  6. برای تائید حذف عکس یا عکس های انتخابی از Photo My Stream، گزینه Delete Photos را بتپید.چگونه عکس های خود را از بخش My Photo Stream آیفون و آیپد حذف نمائیم,روشتک,raveshtech

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا
عناوین مطلب