روش حذف عکس ها از My Photo Stream آیفون, حذف عکس ها از My Photo Stream آیفون, پاک کردن عکس ها از My Photo Stream آیفون,حذف عکس ها از My Photo Stream,حذف عکس های My Photo Stream,حذف عکس های My Photo Stream آیفون,My Photo Stream,روشتک,raveshtech, ios,آیفون,آموزش,روش, آیپد
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

روش حذف عکس ها از My Photo Stream آیفون

روش حذف عکس ها از My Photo Stream آیفون

My Photo Stream چیست؟

My Photo Stream   بخشی از سرویس iCloud اپل می باشد. بکمک My Photo Stream کاربران می توانند 1000 عکس را میان دستگاه های Mac، Apple TV، آیفون و آیپد، همگام سازی و sync نمایند. My Photo Stream روشی بسیار سریع برای دسترسی به واپسین عکس های گرفته شده شما و آپلود آنها در درایو iCloud می باشد.

سریع برای دسترسی به واپسین عکس های گرفته شده شما و آپلود آنها در درایو iCloud می باشد.

تفاوت میان My Photo Stream با iCloud Library چیست؟

سرویس My Photo Stream به شما پروانه می دهد تا عکس هایی را که در طول روز و یا هنگام سفر با آیفون خود گرفته اید را در iCloud آپلود نمائید. پس از آن، هنگامی که به خانه برگشتید، می توانید آنها را خودکارانه در Apple TV، Mac، و آیپد خود ببینید. این سرویس عکس های 30 روز گذشته شما را تا سقف 1000 عکس، انبار می کند. My Photo Stream محدودیت هایی را هم با خود به همراه دارد، از جمله این محدودیت ها، عدم امکان آپلود فیلم های گرفته شده و عکس های پر حجم می باشد.

چگونه عکس های خود را از بخش My Photo Stream آیفون و آیپد حذف نمائیم؟

اگر با آیفون خود به تازگی عکسی گرفته اید و نمی خواهید آن را نگه دارید، می توانید آن را از My Photo Stream حذف نمائید.که با انجام این کار، عکس از دیگر دستگاه های شما که در آن My Photo Stream را دارید نیز پاک خواهد شد. اگر  iCloud Photo Library در دیگر دستگاه های اپل خود فعال کرده اید، عکس های شما در آیکلاد آپلود شده و می باید آنها را از بخش All Photos، اپلیکیشن Photos دستگاه خود حذف نمائید.برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. بخش Photos را در آیفون یا آیپد خود باز کنید.
  2. در پائین، گوشه راست برنامه، Albums را بتپید.
  3. My Photo Stream را بتپید.چگونه عکس های خود را از بخش My Photo Stream آیفون و آیپد حذف نمائیم,روشتک,raveshtech
  4. عکسی را که می خواهید پاک نمائید، بتپید.
  5. سپس آیکون سطل زباله را که در پائین گوشه راست، نشسته است، بتپید.
  6. برای تائید حذف عکس یا عکس های انتخابی از Photo My Stream، گزینه Delete Photos را بتپید.چگونه عکس های خود را از بخش My Photo Stream آیفون و آیپد حذف نمائیم,روشتک,raveshtech

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید