ترفند های آیفون

روش حذف و پاک کردن پیام های صوتی در آیفون

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش حذف و پاک کردن پیام های صوتی در آیفون

روش حذف و پاک کردن پیام های صوتی در آیفون

همه ما درباره امکانات فراوان گوشی های هوشمند شنیده ایم و می دانیم که چه کار های جالب توجهی می توانیم با گوشی های هوشمند خود انجام دهیم، ولی بسیاری از ما فراموش می کنیم که گوشی های هوشمندمان چه ابزارها و امکاناتی را در خود جای داده اند. یکی از این امکانات، صندوق صوتی یا voicemail می باشد. هرچند بیشتر ما با یکدیگر تماس صوتی زنده برقرار می کنیم ولی گاهی نیز بنا به دلایلی از پیامک صوتی نیز بهر می بریم.

اگر میلی برای ذخیره نمودن پیام های صندوق صوتی آیفون خود ندارید، می توانید آنها را به بخش پوشه پیم های حذف شد بفرستید و هر زمان که خواستید با استفاده از گزینه “Undelete”، آنها را به صندوق صوتی خود بازگردانید. در این نوشتار با ما همراه باشید، تا روش حذف کردن پیام های صوتی آیفون را به شما آموزش دهیم.

چگونه پیامک های صوتی آیفون را پاک کنیم

برای این کار  می باید گام های زیر را دنبال کنید.

  1. به بخش اپ های گوشی یا Phone app آیفون خود بروید.
  2. در گوشه راست پایین نمایشگر، روی پیغامگیر یا Voicemail بتپید.چگونه پیامک های صوتی آیفون را پاک کنیم,روشتک,raveshtech
  3. پیام صوتی دلخواه خود را بتپید.
  4. Delete را بتپید.پیام صوتی دلخواه خود را بتپید,Delete را بتپید,روشتک,raveshtech

برای حذف دائم یک پیامک صوتی از آیفون خود نیاز به انجام چند کار دیگر دارید. پس پام های زیر را دنبال نمائید.

  1. به بخش اپ های گوشی یا Phone app آیفون خود بروید.
  2. در گوشه راست پایین نمایشگر، روی پیغامگیر یا Voicemail بتپید.به بخش اپ های گوشی یا Phone app آیفون خود بروید,در گوشه راست پایین نمایشگر، روی پیغامگیر یا Voicemail بتپید,روشتک,raveshtech
  3. Deleted Messages را بتپید.
  4. Clear all را بتپید. فراموش نکنید که این گزینه همه پیام های صوتی، که در پوشه مسیج ها حذف شده هستند را پاک خواهد کرد و شما نمی توانید آنها را بطور انفرادی حذف کنید. پس اگر به پیام صوتی خاصی نیز داشتید می توانید آن را Undelete نمائید.Deleted Messages را بتپید,Clear all را بتپید,روشتک,raveshtech

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا