how toiOS

روش تنظیم نور چراغ قوه آیفون در بخش Control Center

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش تنظیم نور چراغ قوه آیفون در بخش Control Center

روش تنظیم نور چراغ قوه آیفون

استفاده از چراغ قوه آیفون برای کاربران آن جای شگفتی چندانی ندارد و حتی کمپانی اپل این امکان را فراهم نموده تا با تپیدن (ضربه زدن با انگشت) به پشت آیفون خود چراغ قوه آن را روشن کنید و یا از بخش Control Center این کار را انجام دهید، اما آیا می دانستید که شما امکان تنظیم شدت نور چراغ قوه آیفون را نیز دارا هستید؟ در این آموزش به شما روش تنظیم نور چراغ قوه آیفون را به شما نشان خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

چگونه نور چراغ قوه ایفون را کم یا زیاد کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال کنید:

 1. به بخش Control Center آیفون خود بروید. برای انجام این کار بسته به مدل گوشی خود می باید یکی از دو روش زیر را انجام دهید:

  آیفون X و آیفون های تازه تر: لبه بالا-راست نمایشگر گوشی خود را پایین بکشید.
  آیفون SE و آیفون 8 و آیفون های قدیمی تر: لبه پایینی نمایشگر گوشی خود را بالا بکشید.

روش تنظیم نور چراغ قوه آیفون در بخش Control Center
روش تنظیم نور چراغ قوه آیفون در بخش Control Center
 1. پس از باز شدن مرکز کنترل یا Control Center، آیکون چراغ قوه را در آن تپیده و نگه دارید. البته بسته به چیدمان برنامه ها در مرکز کنترل گوشی خود شاید شما با لیست متفاوتی نسبت به تصویر زیر روبرو شوید.
 2. پس از تپیدن و نگه داشتن آیکون چراغ قوه، پنجره تازه ای برای شما باز خواهد شد که یک سُرتِر (slider – اسلایدر) 5 بخشی را در میان آن می توانید ببینید. بالاترین بخش به معنای بیشترین روشنایی و پایین ترین بخش به معنای خاموشی کامل چراغ قوه شما می باشد.
  چگونه نور چراغ قوه ایفون را کم یا زیاد کنیم؟
  چگونه نور چراغ قوه ایفون را کم یا زیاد کنیم؟
 3. برای تغییر روشنایی چراغ قوه، می توانید انگشت خود را نگه داشته و آن را روی سُرتِر (slider – اسلایدر) بالا و پایین کنید و یا اینکه به سادگی یکی از 5 بخش دلخواه را بتپید. توجه داشته باشید که روشنایی بیشتر باعث افزایش سرعت خالی شدن باتری شما می شود.
 4. پس از پایان تنظیمات، صفحه نمایش را بتپید تا سُرتِر (slider – اسلایدر) ناپدید شود. هرچند که روشنایی چراغ قوه برجای خواهد ماند. برای خاموش کردن چراغ قوه، دوباره به Control Center گوشی خود رفته و آیکون چراغ قوه را بتپید تا چراغ گوشی شما خاموش شود.

توجه داشته باشید که اگر بار دیگر بخواهید چراغ قوه گوشی خود را روشن کنید، روشنایی آن بر پایه تنظیماتی می باشد که شما پیشتر انجام داده اید. همچنین به یاد داشته باشید که تنظیمات نور چراغ قوه شما بصورت پیش فرض روی کمترین روشنایی می باشد و شاید مهمترین دلیل آن افزایش عمر باتری گوشی شما می باشد.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ
منبع
howtogeek

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا