PS4اندرویدبازی

روش اتصال دسته PS4 به اندروید + ویدیویی (2022)

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 8 میانگین: 3.5]

بازی های موبایل هر سال پیشرفته تر می شوند و دسته یک کنسول بازی به شما امکان می دهد تا Game را آن طور که باید وشاید، بازی کنید. در این نوشتار چگونگی اتصال یک کنترلر بیسیم Play Station 4 به یک گوشی یا تبلت اندروید را به شما آموزش می دهیم و به شما نشان خواهیم داد که چگونه مشکلات آن را برطرف کنیم. در این نوشتار روش اتصال دسته PS4 به اندروید را به شما نشان می دهیم. برای اتصال دسته PS4 به کامپیوتر و همچنین اتصال دسته PS5 به گوشی، آموزش‌های آن را ببینید.

آموزش ویدیویی اتصال دسته PS4 به اندروید

آموزش ویدیویی اتصال دسته PS4 به اندروید

روش اتصال گوشی اندروید به دسته Play Station 4

در این بخش چگونگی اتصال دسته کنترلر پلی استیشن 4 با گوشی یا تبلت اندروید را توضیح می دهیم. اما پیش از انجام هر کاری از پر بودن شارژ دسته PS4 مطمئن شوید.

 1. در کنترلر PS4 دکمه های PS و Share را در یک زمان فشار داده و نگه دارید.
  روش اتصال دسته PS4 به اندروید,اتصال دسته PS4 به اندروید, استفاده از دسته PS4 در اندروید, بازی اندروید با دسته PS4, نصب دسته ps4 در اندروید, انجام بازی اندروید با دسته ps4, شناساندن دسته ps4 به گوشی اندروید, کنترلر ps4 اندروید, اتصال کنترلر ps4 به اندروید, روشتک, raveshtech, اندروید. android, ps4, اتصال دسته پلی استیشن 4 به اندروید,play station 4, اتصال گیم پد ps4 به اندروید, ps4 gamepad, gamepad dual shock,
  روش اتصال دسته PS4 به اندروید
 2. وقتی light bar دسته آغاز به چشمک زدن یا flashing کرد، می توانید دکمه ها را رها کنید.روش اتصال دسته PS4 به اندروید,اتصال دسته PS4 به اندروید, استفاده از دسته PS4 در اندروید, بازی اندروید با دسته PS4, نصب دسته ps4 در اندروید, انجام بازی اندروید با دسته ps4, شناساندن دسته ps4 به گوشی اندروید, کنترلر ps4 اندروید, اتصال کنترلر ps4 به اندروید, روشتک, raveshtech, اندروید. android, ps4, اتصال دسته پلی استیشن 4 به اندروید,play station 4, اتصال گیم پد ps4 به اندروید, ps4 gamepad, gamepad dual shock,
 3. در دستگاه اندروید خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید و گزینه Bluetooth  را تَپ کنید تا به بخش تنظیمات بلوتوث بروید.
 4. اگر نماد Bluetooth را پیدا نکردید، در فهرست برنامه های خود، آیکون Settings را بتپید. معمولا می توانید بخش بلوتوث را در زیر عنوان Device Connections یا اتصالات دستگاه، یا Wireless & networks پیدا کنید که این بستگی به برند و نسخه اندروید گوشی یا تبلت شما خواهد داشت.
 5. با نپ کردن سوئیچ Bluetooth در بالای نمایشگر دستگاه اندروید خود، از روشن بودن بلوتوث مطمئن شوید.
  روش اتصال دسته PS4 به اندروید,اتصال دسته PS4 به اندروید, استفاده از دسته PS4 در اندروید, بازی اندروید با دسته PS4, نصب دسته ps4 در اندروید, انجام بازی اندروید با دسته ps4, شناساندن دسته ps4 به گوشی اندروید, کنترلر ps4 اندروید, اتصال کنترلر ps4 به اندروید, روشتک, raveshtech, اندروید. android, ps4, اتصال دسته پلی استیشن 4 به اندروید,play station 4, اتصال گیم پد ps4 به اندروید, ps4 gamepad, gamepad dual shock, روش اتصال دسته PS4 به اندروید,اتصال دسته PS4 به اندروید, استفاده از دسته PS4 در اندروید, بازی اندروید با دسته PS4, نصب دسته ps4 در اندروید, انجام بازی اندروید با دسته ps4, شناساندن دسته ps4 به گوشی اندروید, کنترلر ps4 اندروید, اتصال کنترلر ps4 به اندروید, روشتک, raveshtech, اندروید. android, ps4, اتصال دسته پلی استیشن 4 به اندروید,play station 4, اتصال گیم پد ps4 به اندروید, ps4 gamepad, gamepad dual shock, روش اتصال دسته PS4 به اندروید,اتصال دسته PS4 به اندروید, استفاده از دسته PS4 در اندروید, بازی اندروید با دسته PS4, نصب دسته ps4 در اندروید, انجام بازی اندروید با دسته ps4, شناساندن دسته ps4 به گوشی اندروید, کنترلر ps4 اندروید, اتصال کنترلر ps4 به اندروید, روشتک, raveshtech, اندروید. android, ps4, اتصال دسته پلی استیشن 4 به اندروید,play station 4, اتصال گیم پد ps4 به اندروید, ps4 gamepad, gamepad dual shock, روش اتصال دسته PS4 به اندروید,اتصال دسته PS4 به اندروید, استفاده از دسته PS4 در اندروید, بازی اندروید با دسته PS4, نصب دسته ps4 در اندروید, انجام بازی اندروید با دسته ps4, شناساندن دسته ps4 به گوشی اندروید, کنترلر ps4 اندروید, اتصال کنترلر ps4 به اندروید, روشتک, raveshtech, اندروید. android, ps4, اتصال دسته پلی استیشن 4 به اندروید,play station 4, اتصال گیم پد ps4 به اندروید, ps4 gamepad, gamepad dual shock,
 6. در پائین بخش Bluetooth فهرستی از دستگاه های بلوتوث پیرامون خود را خواهید دید. Wireless Controller را برای جفت شدن دسته PS4 با گوشی یا تبلت اندروید بتپید.روش اتصال دسته PS4 به اندروید,اتصال دسته PS4 به اندروید, استفاده از دسته PS4 در اندروید, بازی اندروید با دسته PS4, نصب دسته ps4 در اندروید, انجام بازی اندروید با دسته ps4, شناساندن دسته ps4 به گوشی اندروید, کنترلر ps4 اندروید, اتصال کنترلر ps4 به اندروید, روشتک, raveshtech, اندروید. android, ps4, اتصال دسته پلی استیشن 4 به اندروید,play station 4, اتصال گیم پد ps4 به اندروید, ps4 gamepad, gamepad dual shock,
 7. با تپ کردن دکمه Pair یا اتصال، دسته با دستگاه را تائید کنید. پس از چند ثانیه، دسته پلی استیشن شما در زیر عنوان Paired Devices نمایش داده خواهد شد.

راست و ریست کردن مشکلات معمول در اتصال دسته به گوشی یا تبل اندروید

پس از اتصال دسته به دستگاه اندروید، معمولا دسته به خوبی کار خواهد کرد و الیته ممکن است در این میان مشکلاتی نیز پیش بیاید که ما در اینجا دو نمونه از این مشکلات را بررسی خواهیم کرد.

کندی یا lagging دسته PS4 در اندروید

اگر هنگام زدن دکمه و پاسخ آن در نمایشگر، درنگ و تاخیر پیش آمد، نشان می دهد که اتصال خوبی ندارید. برای گشایش این مشکل، می توانید اپلیکیشن Blutooth Auto Connect را از فروشگاه گوگل دانلود کنید.

 1. پس از نصب برنامه، دسته کنترلر خود را بانجام گام های پیشین دوباره به تبلت یا گوشی وصل کنید. سپس برنامه Bluteooth Auto Connect را باز کنید.
 2. در برنامه Advanced را تپیده و پس از آن Debug را تپ کنید.
 3. با تپ کردن دکمه Back به برگه نخست برنامه باز گردید.
 4. با تیک زدن گزینه Set Last Device  به واپسین دستگاه متصل اولویت داده خواهد شد..روش اتصال دسته PS4 به اندروید,اتصال دسته PS4 به اندروید, استفاده از دسته PS4 در اندروید, بازی اندروید با دسته PS4, نصب دسته ps4 در اندروید, انجام بازی اندروید با دسته ps4, شناساندن دسته ps4 به گوشی اندروید, کنترلر ps4 اندروید, اتصال کنترلر ps4 به اندروید, روشتک, raveshtech, اندروید. android, ps4, اتصال دسته پلی استیشن 4 به اندروید,play station 4, اتصال گیم پد ps4 به اندروید, ps4 gamepad, gamepad dual shock,

اکنون اگر چیزی باعث مختل شدن سیگنال شود، اپلیکیشن برای جلوگیری از کندی و لگ زدن، از نو متصل می شود.

مشکل قرار گیری نادرست دکمه های دسته PS4

دسته PS4، به طور خودکار، تنظیم و پیکره بندی می شود. اگر می خواهید جای دکمه ها را تغییر دهید می توانید از اپلیکیشن Multilanguage Key Redefinder استفاده کنید که به شما امکان می دهد تا جای دکمه ها را خودتان تعیین کنید.

برای استفاده از این برنامه، در حالی که دسته به گوشی یا تبلت متصل است. برنامه Multilanguage Key Redefinder را باز کرده و انتخاب کنید که هر دکمه می باید نماینده چه کلیدی باشد.

منبع
Babbling Boolean

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

‫10 دیدگاه ها

 1. من گوشیم a11 دسته pcرو به گوشی وصل میکنم و دکمه انلوگ رو میزنم روشن میشه ولی هیچ کار دیگه ای نمی شه کرد اصلا کار نمیکنه دسته هم سالمه

 2. سلام من دسته ps4 ام به اندروید باکس شیائومی کانکت نمیشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  1. سلام دوست عزیز.
   برای درست کردن این مشکل اول سیم شارژر خود دسته پی اس ۴ را که سیاه رنگ هم هست وردارین و یک طرفش را به دسته جایی که میزنید شارژ شود بزنید ان طرفش جایی بزنید که مخصوص شارژ کردن دسته است بزنید و با دکمه رو دستگاه دستگاه را روشن کنید و میبینید وصل میشود.
   تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا