روش تغییر پسورد فیسبوک در آیفون

روش تغییر پسورد فیسبوک در آیفون

روش تغییر پسورد فیسبوک در آیفون

آیا می خواهید بدانید که چگونه می توانید، به سرعت پسورد Facebook خود را تغییر دهید؟ با پیگیری آموزش ما، می توانید این کار را با انجام 3 گام آسان، انجام دهید.

شاید بخواهید پسورد اکانت فیسبوک خود را پس از شنیدن مشکلات امنیتی آن به روزرسانی و آپدیت کنید و یا اینکه این کار را طبق عادت همیشگی خود انجام دهید. اما باید بدانید که با تغییر هر چند وقت یکبار اکانت خود، امنیت آن را بالا خواهید برد و خیالتان از بابت حریم خصوصیتان راحت خواهد شد.

برای انتخاب یک پسورد، همیشه می باید موارد امنیتی را در نظر گرفت.برای اکانت های مختلف خود از پسوردی یکسان استفاده نکنید، بلکه از پسوردی یکتا و منحصر به فرد استفاده کنید. چرا که در صورت لو رفتن پسورد یکی از اکانت های شما، بی گمان اکانت های دیگر هم در معرض خطر جدی قرار خواهند گرفت. در انتخاب پسورد خود بکوشید تا افزون بر حروف کوچک و بزرگ و اعداد، از نشانه ها و نمادهایی همانند @ یا # و مواردی از این دست استفاده کنید تا پسوردی نیرومند داشته باشید.

چگونه می توانیم پسورد اکانت Facebook خود را در آیفون یا آیپد تغییر دهیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیفون یا آیپد خود برنامه Facebook را باز کنید و منوی 3 خطی را در بالا راست برنامه بتپید.
  2. سپس برگه را به پایین پیموده و گزینه Settings & Privacy را بتپیده و پس از آن Privacy Shortcuts را بتپید.
  3. برگه Privacy Shortcuts را کمی به پایین پیموده و گزینه Change your password را بتپید.
  4. در باکس نخست پسورد کنونی فیسبوک خود را وارد کنید. سپس در دو باکس دیگر پسورد تازه ای را که در نظر گرفته اید وارد نمائید. پس از ان دکمه Save Changes را بتپید. از این پس برای وردو به اکانت خود می باید از پسوردی که به تازگی برگزیده اید استفاده نمائید.روش تغییر پسورد فیسبوک در آیفون, تغییر پسورد فیسبوک, عوض کردن پسورد فیسبوک,  تغییر پسورد فیسبوک در آیفون, تغییر پسورد Facebook در آیفون, تغییر پسورد فیس بوک, پسورد Facebook, ترفندهای ایفون, آموزش آیفون,تغییر پسورد فیسبوک در آیپد, روشتک,raveshtech

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا