iOS

روش تغییر ایمیل Apple ID در آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش تغییر ایمیل Apple ID در آیفون و آیپد

روش تغییر ایمیل Apple ID در آیفون و آیپد

Apple ID آیفون، آیپد یا آیپاد شما دروازه ورود شما به خدمات ابری یا سرویس های Cloud کمپانی اپل همانند: iTunes، Apple Music، و iCloud می باشد. اما نام کاربری واقعی شما چیست؟ این نام معمولا یک آدرس ایمیل همانند: iCloud@ یا me@ و یا mac@ می باشد و البته فروشندگان نیز ممکن است، اکانت ایمیل شما همانند gmail.com@ را بعنوان نام کاربری شما انتخاب کنند.

اگر می خواهید آدرس ایمیل مرتبط با Apple ID خود را تغییر دهید، می توانید آن را در یک مرورگر اینترنتی همانند Safari انجام دهید. بیشتر وقت ها این کار آسان است ولی شوربختانه گاهی، تغییر Apple ID به درستی کار نمی کند و اپل به شما پیام دهد که آدرس ایمیل انتخابی شما پیشتر بعنوان Apple ID بکار رفته و یا اینکه به شما بگوید که دیگر نمی توانید آدرس ایمیل خود را تغییر دهید.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

چگونه آدرس ایمیل مربوط به Apple ID آیفون، آیپد و یا آیپاد خود را تغییر دهیم؟

برای این کار گام های زیر را دنبال کنید:

 1. با مرورگر آیفون، آیپید، Mac و یا PC خود به آدرس appleid.apple.com بروید.
 2. Apple ID و گذرواژ یا همان پسورد خود را وارد کنید.
 3. روی آیکون پیکان و arrow بتپید یا کلیک کنید تا وارد اکانت خود شوید.
 4. شناسه (Verify your identity) خود را با پاسخ به پرسش های امنیتی تائید کنید و یا کد تائید (Verification cod) را که به دستگاه شما فرستاده شده وارد کنید.
 5. در اکانت خود روی Edit که در کنار “Reachable At” قرار گرفته، کلیکیده یا بتپید.با مرورگر آیفون، آیپید، Mac و یا PC خود به آدرس apple.com بروید. Apple ID و گذرواژ یا همان پسورد خود را وارد کنید, روی آیکون پیکان و arrow بتپید یا کلیک کنید تا وارد اکانت خود شوید, شناسه (Verify your identity) خود را با پاسخ به پرسش های امنیتی تائید کنید و یا کد تائید (Verification cod) را که به دستگاه شما فرستاده شده وارد کنید, در اکانت خود روی Edit که در کنار "Reachable At" قرار گرفته، کلیکیده یا بتپید,روشتک,raveshtech
 6. سپس روی Change Email Address کلیک یا بتپید.
 7. آدرس ایمیل تازه خود را وارد کنید.سپس Change Email Address گلیک یا بتپید, آدرس ایمیل تازه خود را وارد کنید,raveshtech,روشتک
 8. Continue را کلیک یا بتپید. یک کد تائید (Verification cod) به آدرس ایمیل تازه شما فرستاده خواهد شد.
 9. ایمیل خود را باز کنید.
 10. روی لینک تائید آدرس ایمیل (Verify email address) کلیک یا بتپید.
 11. کد تائید (Verification cod) خود را در  appleid.apple.com وارد کنید.
 12. روی Verify کلیک یا بتپید.
 13. برای انجام و پایان کار روی Done کلیک یا بتپید.Continue را کلیک یا بتپید. یک کد تائید (Verification cod) به آدرس ایمیل تازه شما فرستاده خواهد شد, ایمیل خود را باز کنید, روی لینک تائید آدرس ایمیل (Verify email address) کلیک یا بتپید, کد تائید (Verification cod) خود را در apple.com وارد کنید, روی Verify کلیک یا بتپید, برای انجام و پایان کار روی Done کلیک یا بتپید,روشتک,raveshtech

در حالت کلی با انجام گام های بالا شما می توانید نشانی ایمیل مرتبط با Apple ID خود را تغییر دهید. اما اگر با این پیام که آدرس ایمیل شما پیشتر استفاده شده و می باید یک آدرس ایمیل دیگر وارد کنید، نیاز دارید تا گام های دیگری را بپیمائید که در نوشتاری دیگر بدین جستار نیز خواهیم پرداخت.

منبع: imore.com

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا