Apple WatchiOS

روش تنظیم صدای Siri در اپل واچ watchOS 5

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 4]

روش تنظیم صدای Siri در اپل واچ watchOS 5

روش تنظیم صدای Siri در اپل واچ watchOS 5

پیشتر، بسیاری از کاربران Siri یا همان دستیار هوشمند Apple در دستگاه اپل واچ، آرزوی تنظیم صدای دستیار هوشمند Apple را داشتند. تا اینکه در watchOS 5 beta 2 امکان افزایش و کاهش بلندی صدای دستیار هوشمند Apple برای کاربران این ابزار، به بهترین دیس (شکل ) ممکن فراهم گردید. از اینرو از کمپانی اپل بسیار سپاسگزاریم چرا که یکی از مشکلات چالش برانگیز دستیار هوشمند خود را از پیش پای کاربران اپل واچ برداشته است.در این آموزش می خواهیم روش تنظیم صدای Siri در اپل واچ watchOS 5 را به شما آموزش دهیم، پس یا ما همراه باشید.

فراموش نکنید که امکان کاهش یا افزایش صدای دستیار هوشمند Siri تنها در حالت بلندگوشی درونی اپل واچ، استفاده پذیر است و زمانی که شما ساعت هوشمند خود را به یک هدفون بلوتوثی و یا بلندگو متصل کرده اید، چنین امکانی برای شما فراهم نخواهد بود.

چگونه صدای دستیار هوشمند اپل (Siri) را در اپل واچ watchOS 5 beta 2 کم و بیش کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. به بخش Settings یا تنظیمات Apple Watch خود بروید.به بخش Settings یا تنظیمات Apple Watch خود بروید,روشتک,raveshtech
  2. نَک (حال) گزینه General را بتپید.نَک (حال) گزینه General را بتپید.,روشتک,raveshtech
  3. سپس Siri را بتپید.سپس Siri را بتپید.,روشتک,raveshtech
  4. پس از آن رو به پایین اسکرول کرده و در VOICE VOLUME — SPEAKER با تاج ساعت هوشمند خود یا با جابجا کردن لغزنده یا slider آن، صدای دستیار هوشمند Apple یا همان Siri را کم یا بیش کنید.پس از آن رو به پایین اسکرول کرده و در VOICE VOLUME — SPEAKER با تاج ساعت هوشمند خود یا با جابجا کردن لغزنده یا slider آن، صدای دستیار هوشمند Apple یا همان Siri را کم یا بیش کنید.,روشتک,raveshtech

خیلی وقت ها بویژه زمانی که در یک جای همگانی هستیم، دوست داریم صدای دستیار هوشمند اپل واچ خود را کمی کاهش دهیم، انجام گام های بالا در چنین شرایطی برای شما کارایی بسیاری خواهد داشت. دستیار هوشمند Apple یا Siri در اپل واچ watchOS 5 کارایی چندانی ندارد، اما بی گمان کارایی های چنین ابزاری در اپل واچ روز به روز بهتز و بهتر خواهد شد.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا