iOSآیفون

روش تنظیم اکولایزر Apple Music در آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش تنظیم اکولایزر Apple Music در آیفون و آیپد

روش تنظیم اکولایزر Apple Music در آیفون و آیپد

برنامه Apple Music دارای بخش تنظیمات اکولایزر تو-ساخت، در آیفون و آیپد می باشد. تفاوتی نمی کند، چه مشترک Apple Music باشید و آهنگ های خود را از iTunes بخرید و یا اینکه آهنگ ها را خود، به آیفون یا آیپد منتقل کنید، می توانید از بخش EQ Settings یا تنظیمات اکولایزر iOS استفاده کنید.

شوربختانه اپل به شما این امکان را نداده تا تنظیمات اکولایزر را خودتان پیکره بندی کنید، ولی اکولایزرهای preset یا پَرشان (تنظیمات از پیش تعیین شده) گوناگونی را در اختیار شما گذارده. بدین معنا که اگر بخواهید آهنگی را با صدایی بم تر گوش کنید و یا اینکه بخواهید آهنگ دیگری را با صدایی شفاف تر بگوشید، اپل، تنظیمات از پیش تعیین شده مناسبی را برای شما فراهم نموده که هر یک را می توانید به دلخواه برگزینید. هرچند این تنظیمات در برنامه Apple Music نیستند و می باید برای دسترسی بدانها، به بخش تنظیمات iOS بروید.

روش انتخاب EQ Preset در بخش Music آیفون یا آیپد

برای برگزیدن اکولایزرهای preset یا پَرشان (تنظیمات از پیش تعیین شده) در آیفون و آیپد می توانید گام های زیر را دنبال کنید.

  1. برای آغار کار به بخش Settings آیفون یا آیپد خود بروید، بخش تنظیمات را به پایین پیموده و گزینه Music را بتپید.روش انتخاب EQ Preset در بخش Music آیفون یا آیپد,روشتک,raveshtech
  2. بخش Music را به پایین پیمئده و گزینه EQ را بتپید.روش انتخاب EQ Preset در بخش Music آیفون یا آیپد,روشتک,raveshtech
  3. در اینجا لیستی از presets یا پَرشان ها (تنظیمات از پیش تعیین شده) را خواهید دید که هر یک بسته به تنظیماتی که اپل در آنها انجام داده، صدای آهنگ شما را کمی متفاوت تر می کنند. پس گزینه دلخواه خود را در لیست پیش روی بتپید.
    در iOS 12.1.4 می توانید یکی از گزینه های Acoustic, Bass Booster, Bass Reducer, Classical, Dance, Deep, Electronic, Flat, Hip Hop, Jazz, Late Night, Latin, Loudness, Lounge, Piano, Pop, R & B, Rock, Small Speakers, Spoken Word, Treble Booster, Treble Reducer, و Vocal را انتخاب کنید.روش انتخاب EQ Preset در بخش Music آیفون یا آیپد,روشتک,raveshtech

باز هم یاداوری می کنیم که این تنظیمات تنها در آهنگ هایی اعمال می شود که در برنامه Music اپل پخش می شوند.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا