روش افزودن عکس به آلبوم آیفون iOS 13

روش افزودن عکس به آلبوم آیفون iOS 13

روش افزودن عکس به آلبوم آیفون iOS 13

یکی از برترین مزایای یک آیفون دوربین با کیفیت آن است که می تواند همه لحظات زندگی شما را از مسافرت، تعطیلات، حضور در حمع دوستان، طلوع خورشید، آشپزی و هر چیزی دیگری را که در ذهن دارید برای همیشه ضبط و ثبت نماید. اما در میان انبوه عکس های گرفته شده شاید مهمترین مشکلی که کاربران آیفون با آن روبرو می شوند پیدا کردن عکس های دلخواه خود برای دیدن است. از آنجا که ممکن است که عکس های گرفته شده خیلی زیاد باشد، شما بی گمان در یافتن عکس ها دچار مشکل خواهید شد، در چنین شرایطی ساختن آلبوم عکس در آیفون می تواند شما را در یافتن عکس های دلخواهتان یاری کند.

خوشبختانه امروزه اپل امکانات فراوانی را برای برنامه Photos در iOS 13 فراهم ساخته و شما می توانید،به سادگی عکس ها را ویرایش کرده، تغییر نام داده، برش داده، تغییر ساز دهید و یا حتی آنها را برای جلوگیری از دیدن شمنشان از سوی دیگران پنهان و مخفی کنید.

چگونه می توانیم در آیفون iOS 13 عکس های خود را به آلبوم بیافزائیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیفون خود، برنامه Photos را باز کنید و در منوی پایین برنامه زبانه یا تب Photos را بتپید. اکنون شما می توانید یکی از گزینه های Years یا سال ها، Months یا ماه ها، Days یا روز ها و همچنین All Photos یا همه عکس ها را برای تفکیک آن ها انتخاب نمائید.روش افزودن عکس به آلبوم آیفون iOS 13
  2. اکنون ویدئو یا عکسی را که می خواهید به آلبومی بیافزائید، بتپید. اگر می خواهید چندین فایل را به آلبوم افزائید، می توانید Select را تپیده و پس از آن فایل های مورد نظر را بر گزینید.روش افزودن عکس به آلبوم آیفون iOS 13
  3. پس از انتخاب، آیکون Share را که در پایین، سمت چپ پنجره جای دارد را بتپید.پس از انتخاب، آیکون Share را که در پایین، سمت چپ پنجره جای دارد را بتپید.
  4. اکنون به پایین برگه رفته و Add to Shared یا Add to Album را برگزینید.اکنون به پایین برگه رفته و Add to Shared یا Add to Album را برگزینید.
  5. سپس New Album را برگزیده یا یکی از آلبوم هایی را که از پیش ساخته شده برای افزودن عکس، برگزینید.سپس New Album را برگزیده یا یکی از آلبوم هایی را که از پیش ساخته شده برای افزودن عکس، برگزینید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا