آیفون

روش اضافه کردن اطلاعات ضروری آیفون در قفل صفحه

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

با اضافه کردن اطلاعات تماس ضروری خود در گوشی آیفون خود در زمانی که نیاز به مراقبت فوری دارید و به طور مثال بیهوش هستید و قادر به ارتباط با افراد را ندارید، می توانید جان خود را نجات دهید.

در گوشی های آیفون و اندروید این امکان تعبیه شده است که اطلاعات تماس خود در صفحه قفل صفحه اضافه کنید.

آموزش اضافه کردن اطلاعات ضروری آیفون در قفل صفحه

در گوشی های آیفون این امکان وجود دارد که در صفحه قفل اطلاعاتی مانند : شرایط پزشکی، یادداشت های پزشکی، گروه خونی، اطلاعات تماس اضطراری و موارد دیگری را اضافه کنید.

آموزش اضافه کردن اطلاعات ضروری آیفون در قفل صفحه
آموزش اضافه کردن اطلاعات ضروری آیفون در قفل صفحه
  1. در ابتدا اپلیکیشن Apple Health را باز کنید، این اپلیکیشن در تمامی دستگاه های آیفون iOS 8 و بالاتر به طور پیش فرض نصب می باشد.
  2. بر روی تصویر پروفایل در سمت راست و بالایی اپلیکیشن بتپید.
  3. برای ایجاد Medical ID بر روی آن بتپید.
  4. در زیر گروه Emergency Access از فعال بودن گزینه Show When Locked مطمئن شوید.
  5. در بالاترین مورد از گزینه های این صفحه می توانید تصویر پروفایل را با عکس صورت خود تکمیل کنید تا در مواقع اضطراری شناسایی شما راحت باشد.
  6. در زیر قسمت تصویر پروفایل فیلد هایی از قبیل وضعیت پزشکی، نسخه های پزشکی، آلرژی ها و واکنش ها، داروها ، گروه خونی، وضعیت اهدای عضو و غیره وجود دارد. در صورتی که به طور مثال آلرژی خاصی ندارید فیلد آن و فیلد های دیگر را خالی نگذارید. چون در هنگامی که اورژانس یا پرسنل پزشکی این اطلاعات را مطالعه می کند فرض را بر غافل شدن شما نگذارند.
  7. در مرحله بعد شما می توانید حداقل اطلاعات تماس یک نفر و یا چند نفر را به عنوان تماس اضطراری اضافه کنید. برای اضافه کردن شماره تماس افراد ، اطلاعات تماس آنها می بایست در لیست مخاطبین تلفن شما باشد.
  8. در گوشه سمت راست برای تکمیل و ذخیره موارد بر روی Done بتپید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا