روش گذاشتن پست در اینستاگرام

چگونه می توانیم عکس هایی را که گرفته ایم در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم?

0
25
روش گذاشتن پست در اینستاگرام, پست گذاری در اینستاگرام, ارسال پست در اینستاگرام, اشتراگ گذاری پست در اینستاگرام, گذاشتن پست در اینستاگرام, گذاشتن پست در Instagram, گذاشتن پست در اینستا, اینستاگرام, Instagram, ترفندهای اینستاگرام, آموزش اینستاگرام, روشتک, raveshtech, گذاشتن پست در اینستاگرام اندروید, گذاشتن پست در اینستاگرام آیفون
5 (100%) 2 vote[s]

روش گذاشتن پست در اینستاگرام

روش گذاشتن پست در اینستاگرام

شاید برای نخستین بار است که می خواهید از برنامه اینستاگرام استفاده کنید و دوست دارید تا پست ها و عکس های دلخواه خود را با دوستان و جهان اینستاگرام به اشتراک بگذارید. اما چگونه می توانیم عکس هایی را که گرفته ایم در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم. باید بگویم که جای درستی آمده اید، زیرا ما در این آموزش می خواهیمروش اشتراک گذاری پست در اینستاگرام را در اندروید و آیفون به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه در برنامه اینستاگرام اندروید یا آیفون خود پست بگذاریم؟

برای انجام این کار گام های زر را دنبال کنید:

لینک پیشنهادی
 1. در آیفون یا اندروید، برنامه Instagram را باز کنید.
 2. با تپیدن آیکون آدمک و یا عکس پروفایل خود در پایین، گوشه راست یا چپ برنامه به بخش Profile یا نمایه اینستای خود بروید.
 3. سپس علامت + را که در پایین و میانه برنامه می باشد بتپید.روش گذاشتن پست در اینستاگرام,روشتک,raveshtech
 4. در پنجره باز شده از میان 3 گزینه Gallery و گالری یا Photo و عکس یا Video و ویدئو، یکی را برگزینید. در این آموزش ما از عکس های بخش گالری گوشی بهره خواهیم برد.
  روش گذاشتن پست در اینستاگرام,روشتک,raveshtechروش گذاشتن پست در اینستاگرام,روشتک,raveshtech
 5. شما می توانید با تپیدن هر عکس در گالری آن را انتخاب کنید. اگر می خواهید چندین عکس را برگزینید یکی از عکس ها را تپیده و نگه دارید تا به شما امکان برگزیدن عکس های دیگر نیز داده شود. پس از آن با تپیدن عکس ها می توانید چند عکس را برای خود برگزینید.
  با تپیدن آیکون دو گوش اریب در پایین عکس می توانید مقیاس آن را تغییر دهید. این کار را می توانید با تپیدن دو انگشت شست و اشاره و دور و نزدیک کردن آنها از یکدیگر نیز انجام دهید.پس از انتخاب عکس ها، دکمه Next یا بعدی را در بالای برنامه بتپید.

  روش گذاشتن پست در اینستاگرام,روشتک,raveshtechروش گذاشتن پست در اینستاگرام,روشتک,raveshtech
 6. سپس در بخش پسین، فیلتر ها یا پال های دلخواه خود را برگزینید و دکمه Next یا بعدی را در بالای برنامه بتپید.روش گذاشتن پست در اینستاگرام,روشتک,raveshtech
 7. در بخش پسین می توانید درباره عکس های پست خود چیزی بنویسید و برای داشتن جستجوی بهتر در اینستاگرام کلید واژه های دلخواه خود را با # هشتگ گذاری کنید. افزون بر این  می توانید مکان گرفته شدن عکس خود را به پست بیافزائید و یا اینکه دوستان خود را همانند این نمونه: raveshtech@، نشانه گذاری کنید و یا با فعال کردن سوئیچ روبروی گزینه های facebook یا Twitter، پست خود را همزمان در این شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید که البته می باید پیشتر اینستاگرام خود را با Facebook و Twitter لینک کرده باشید. پس از انجام تنظیمات دکمه Share یا اشتراک گذاری را در بالای برنامه بتپید.
  روش گذاشتن پست در اینستاگرام,روشتک,raveshtechروش گذاشتن پست در اینستاگرام,روشتک,raveshtech
 8. پس از انجام گام های بالا خواهید دید که پست شما به اشتراک گذارده شده.
  روش گذاشتن پست در اینستاگرام,روشتک,raveshtech

نظری به این نوشته روشتک بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید