iOSآیفون

افزودن Nickname به شماره مخاطب آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

افزودن Nickname به شماره مخاطب آیفون و آیپد

افزودن Nickname به شماره مخاطب آیفون و آیپد

امروزه ممکن است است کمتر با یکدیگر تماس تلفنی داشته باشیم، اما هنوز هم برای تماس با دیگران از سرویس های تلفنی همانند iMessages استفاده می کنیم. شاید یکی از راه های شناخت شماره مخاطب برای تماس و پیامک زدن، استفاده از Nickname، پاشنام یا همان نام خودمانی می باشد که به یکدیگر می دهیم.

فرستادن پیامک به Mom، یا مام یا مامان، مادر، ننه و مانند اینها شاید چندان جالب نباشد اما پیدا کردن این دست از نام ها بی گمان آسانتر از پیدا کردن نام اصلی آنها می باشد که ممکن است با همانندی یا تشابه نام های در لیست مخاطبین خود روبرو شوید.افزودن Nickname به شماره مخاطب آیفون و آیپد, افزودن Nickname به مخاطب, افزودن Nickname در آیفون, ایفون Nickname, آیپد Nickname, افزودن پاشنام به مخاطب, افزودن لقب به مخاطب, فعال کردن Nicknames در آیفون, انتخاب Nickname در آیفون, ترفندهای آیفون, ترفندهای موبایل, آموزش آیفون, آموزش آیپد, روشتک, raveshtech, فناوری, آیفون, آیپد

برای استفاده از Nickname یا پاشنام، محدودیتی نخواهید داشت و شما می توانید برای مخاطبین دلخواه خود یک پاشنام برگزینید. برای نمونه اگر نام دوستتان ابراهیم است، می توانید پاشنام ابی را برای او برگزینید و یا اگر نیلوفر است پاشنام آن را نیلو بنویسید و یا به جای نام اصلی پزشک خود، بنویسید پزشکم، زیرا در برخی موارد به یاد سپاری نام ها می تواند کمی دشوار باشد و باز هم، همانندی یا تشابه نام ها پیش بیاید.

روش فعال کردن Nicknames در آیفون و آیپد

پیش از هر کاری می باید از فعال بودن بخش Nickname یا پاشنام در آیفون یا آیپد خود مطمئن شوید، برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال کنید:

  1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings بروید و Contacts را بتپید.روش فعال کردن Nicknames در آیفون و آیپد,روشتک,raveshtech
  2. سپس Short Name یا نام کوتاه را بتپید.روش فعال کردن Nicknames در آیفون و آیپد,روشتک,raveshtech
  3. در برگه پسین لیستی از گزینه ها را خواهید دید. اگر سوئیچ روبروی گزینه Prefer Nicknames فعال نیست آن را بتپید تا روشن و فعال شود.روش فعال کردن Nicknames در آیفون و آیپد,روشتک,raveshtech

چگونه Nickname یا پاشنام را به مخاطب خود بیافزائیم؟

اکنون که گزینه Nickname را در آیفون یا آیپد خود روشن کزده اید می توانید پاشنام دلخواه خود را برای مخاطب دلخواه خود برگزینید:

  1. برنامه Contacts را در آیفون یا آیپد خود باز کنید و نامی که می خواهید بدان Nickname یا پاشنام دلخواه خود را بدان بدهید، برگزینید.چگونه Nickname یا پاشنام را به مخاطب خود بیافزائیم؟
  2. در بالا-راست برنامه دکمه Edit یا ویراست را بتپید.چگونه Nickname یا پاشنام را به مخاطب خود بیافزائیم؟
  3. برگه را به پایین پیموده و Add Field را بتپید.چگونه Nickname یا پاشنام را به مخاطب خود بیافزائیم؟
  4. سپس Nickname یا پاشنام را بتپید.چگونه Nickname یا پاشنام را به مخاطب خود بیافزائیم؟
  5. سرانجام در فیلد Nickname، پاشنام دلخواه خود را وارد کرده و دکمه Done را در بالا-راست برنامه بتپید.چگونه Nickname یا پاشنام را به مخاطب خود بیافزائیم؟

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
اینستاگرامخوشحال میشیم اینستاگرام مارو دنبال کنید

دیدن آموزش‌ها و اخبار ویدئویی تو اینستا می تونه جذاب باشه. ما تازه کارمون رو در اینستا آغاز کردیم. از ما پشتیبانی کنید