روش گرفتن اسکرین شات در آیفون 8 با دکمه

روش گرفتن اسکرین شات در آیفون 8 با دکمه

روش گرفتن اسکرین شات در آیفون 8 با دکمه

با گرفتن اسکرین شات یا عکس از نمایشگر گوشی، می توانید از لحظات دیدنی یک فیلم، رکورد شکنی در یک بازی، متن گفتگو در شبکه های اجتماعی همچون فیسبوک یا تلگرام و یا توئیتر، گزارش خطا، رسید پرداخت اینترنتی و در کل هر چیزی که در نمایشگر گوشی دیدنیست،عکس گرفته و آنها را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

همه آیفون های تولیدی از سال 2007 تا آیفون 8 و آیفون پلاس 8 در سال 2017 از روشی یکسان برای گرفتن اسکرین شات از صفحه نمایشگر بهره می برند. با ما همراه باشید تا در این نوشتار، روش گرفتن اسکرین شات با دکمه را در گوشی های آیفون 4، 5، 6، 7 و 8 آموزش خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

چگونه با کمک دکمه از صفحه نمایش آیفون 4، 5، 6، 7 و 8 اسکرین شات بگیریم؟

برای این کار، گام های زیر را دنبال کنید:

  1. به اپلیکیشن یا صفحه نمایش دلخواهی که می خواهید از آن اسکرین شات بگیرید بروید.
  2. دکمه Power را که در کناره سمت راست گوشیست، فشار داده و نگه دارید، در همین زمان دکمه Home را نیز فشار دهید.
  3. نمایشگر، برق یا فلش سفیدی، زده و در پی آن صدای شاتر دوربین را خواهید شنید، البته اگر صدای آن فعال باشد.
  4. اگر iOS گوشی شما 10 یا کمتر از 10 است، اسکرین شات شما در بخش All Photos ذخیره خواهد شد، و اگر iOS آیفون شما 11 به بالاست، این فرایند کمی متفاوت می باشد.
    به اپلیکیشن یا صفحه نمایش دلخواهی که می خواهید از آن اسکرین شات بگیرید بروید, دکمه Power را که در کناره سمت راست گوشیست، فشار داده و نگه دارید، در همین زمان دکمه Home را نیز فشار دهید, نمایشگر، برق یا فلش سفیدی، زده و در پی آن صدای شاتر دوربین را خواهید شنید، البته اگر صدای آن فعال باشد, اگر iOS گوشی شما 10 یا کمتر از 10 است, اسکرین شات شما در بخش All Photos ذخیره خواهد شد، و اگر iOS آیفون شما 11 به بالاست، این فرایند کمی متفاوت می باشد,روشتک,raveshtech
    به اپلیکیشن یا صفحه نمایش دلخواهی که می خواهید از آن اسکرین شات بگیرید بروید,دکمه Power را که در کناره سمت راست گوشیست, فشار داده و نگه دارید، در همین زمان دکمه Home را نیز فشار دهید,نمایشگر، برق یا فلش سفیدی، زده و در پی آن صدای شاتر دوربین را خواهید شنید، البته اگر صدای آن فعال باشد,اگر iOS گوشی شما 10 یا کمتر از 10 است, اسکرین شات شما در بخش All Photos ذخیره خواهد شد، و اگر iOS آیفون شما 11 به بالاست، این فرایند کمی متفاوت می باشد,روشتک,raveshtech

منبع: imore.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا