روش افزایش سرعت سامسونگ S9 و S9 Plus

روش افزایش سرعت سامسونگ S9 و S9 Plus

روش افزایش سرعت سامسونگ S9 و S9 Plus

اگر شما گوشی سامسونگ S9 و یا سامسونگ  S9 Plus دارید، بی گمان دریافته اید که این گوشی تا چه اندازه سریع می باشد. اما آیا می دانید که می توان، سرعت این گوشی را باز هم افزایش داد؟! تنها با انجام چندین کار ساده، می توانید سرعت گوشی سامسونگ Galaxy S9 خود را افزایش دهید. پس با ما همراه باشید و سرعت گوشی S9 خود را بیش از پیش افزایش دهید.

فعال کردن منوی Developer Options در سامسونگ S9

 1. به بخش Settings یا تنظیمات گوشی بروید.
 2. در بخش Settings رو به پائین اسکرول کرده و About Phone یا درباره گوشی را بتپید.
 3. بخش About Phone، اطلاعات متفاوتی را به شما نشان می دهد. اطلاعاتی همانند: نام دستگاه شما، شماره گوشی، شماره مدل، IMEI و دیگر.
 4. در بخش About Phone، روی گزینه Software information یا اطلاعات نرم افزار، بتپید.
 5. در بخش اطلاعات نرم افزار، گزینه Build number را پیدا کنید. این گزینه آرایه ای از شماره ها و کاراکتر ها می باشد که به شما پروانه می دهد تا بدانید، گلکسی S9 شما هم اکنون در حال اجرای چه نرم افزاری می باشد. با تپیدن روی این گزینه نمی توانید به بخش دیگر بروید. اما می باید روی آن 7 بار بتپید. با 7 بار تپیدن روی Build number، پنجره ای در گوشی شما پدیدار می شود که به شما می گوید: “You are now a developer” یعنی شما هم اکنون یک توسعه دهنده هستید.
  به بخش Settings یا تنظیمات گوشی بروید, در بخش Settings رو به پائین اسکرول کرده و About Phone یا درباره گوشی را بتپید, بخش About Phone, اطلاعات متفاوتی را به شما نشان می دهد. اطلاعاتی همانند: نام دستگاه شما، شماره گوشی، شماره مدل، IMEI و دیگر, در بخش About Phone، روی گزینه Software information یا اطلاعات نرم افزار، بتپید,روشتک,raveshtech به بخش Settings یا تنظیمات گوشی بروید, در بخش Settings رو به پائین اسکرول کرده و About Phone یا درباره گوشی را بتپید, بخش About Phone, اطلاعات متفاوتی را به شما نشان می دهد. اطلاعاتی همانند: نام دستگاه شما، شماره گوشی، شماره مدل، IMEI و دیگر, در بخش About Phone، روی گزینه Software information یا اطلاعات نرم افزار، بتپید,روشتک,raveshtech به بخش Settings یا تنظیمات گوشی بروید, در بخش Settings رو به پائین اسکرول کرده و About Phone یا درباره گوشی را بتپید, بخش About Phone, اطلاعات متفاوتی را به شما نشان می دهد. اطلاعاتی همانند: نام دستگاه شما، شماره گوشی، شماره مدل، IMEI و دیگر, در بخش About Phone، روی گزینه Software information یا اطلاعات نرم افزار، بتپید,روشتک,raveshtech

پیکره بندی انیمیشن های ناوبری برای افزایس سرعت Galaxy S9

 1. دوباره به بخش نخست Settings یا تنظیمات گوشی خود باز گردید. رو به پائین اسکرول کرده تا گزینه Developers Options یا “گزینه های توسعه دهنده” را ببینید. رو آن بتپید.
 2. در بخش Developers Options گزینه های فراوانی را خواهید دید، که می بایست بسیاری از آنها را نادیده بگیرید. رو به پائین اسکرول کنید تا به بخش Drawing یا نقاشی برسید.
 3. در اینجا 3 گزینه انیمیشن یا پویانمایی متفاوت پیش روی شما خواهد بود که می توانید آنها را تنظیم کنید:
 • Window animation scale یا مقیاس پویانمایی پنجره
 • Transition animation scale یا مقیاس پویانمایی انتقالی
 • Animator duration scale یا مقیاس مدت پویا نمایی
 1. با تپیدن روی هر یک از 3 گزینه بالا، می توانید مقدار آنها را تغییر دهید. هرچه شماره و عدد برگزیده شما بزرگتر باشد، انیمیشن شما کند تر خواهد بود و هرچه شماره یا عددی که وارد می کنید کوچکتر باشد، سرعت انیمیشن شما نیز افزایش می یابد.ما خاموش کردن این گزینه ها را به شما سفارش نمی کنیم، اما می توانید مقدار آنها را از 1X به 0.5X کاهش دهید. این کار را می توانید برا هر 3 گزینه انجام دهید.
  Window animation scale یا مقیاس پویانمایی پنجره, Transition animation scale یا مقیاس پویانمایی انتقالی, Animator duration scale یا مقیاس مدت پویا نمایی,raveshtech,روشتک Window animation scale یا مقیاس پویانمایی پنجره, Transition animation scale یا مقیاس پویانمایی انتقالی, Animator duration scale یا مقیاس مدت پویا نمایی,raveshtech,روشتک

از سرعت گوشی خود لذت ببرید

پس از انجام گام های بالا، تغییرات، خودکارانه در گوشی شما ذخیره خواهد شد و البته بهتر است که یک بار گوشی سامسونگ S9 خود را restart یا خاموش و روشن کنید.

پس از restart کردن گوشی، در خواهید یافت که ناوبری و Navigating گوشی همانند تپیدن آیکون ها و رفتن از یک پنجره به پنجره دیگر بسیار سریع تر می شود. در واقع شما با کاهش زمان انیمیشن گوشی خود سرعت انجام انیمیشن را بالا برده اید که این کار منجر به افزایش سرعت گوشی شما می شود.

منبع:androidguys.com

روش افزایش سرعت سامسونگ S9 و S9 Plus

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا