رفع خطای ایمیل استفاده شده در تغییر ایمیل Apple ID, مشکل ایمیل استفاده شده در Apple ID, خطای ایمیل استفاده شده در Apple ID, مشکل تغییر ایمیل Apple ID, خطا در تغییر ایمیل Apple ID, مشکل در تغییر ایمیل اپل آیدی,ایمیل اپل آیدی,ایمیل Apple id,تغییر ایمیل Apple id,Apple ID, Apple ID آیفون,Apple ID آیپد, فراموش کردن پسورد Apple ID,فراموش کردن رمز Apple ID, روشتک,raveshtech,آموزش,روش,پسورد Apple ID, رمز Apple ID
رفع خطای ایمیل استفاده شده در تغییر ایمیل Apple ID
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

رفع خطای ایمیل استفاده شده در تغییر ایمیل Apple ID

رفع خطای ایمیل استفاده شده در تغییر ایمیل Apple ID

گاهی هنگام تغییر Apple ID خود ممکن است با این خطلا روبرو شوید که از آدرس ایمیل شما پیشتر استفاده شده است. این پیام هشدار بدین دلیل است که Apple ID دیگری پیشتر به این اکانت متصل شده است. حتی اگر به یاد نیاورید که کی و چه زمانی آن اکانت را ساخته اید، در هر روی باید گفت که این یک خطای منطقیست و ایمیل مورد نظر خود را به هر دلیلی پیشتر ،بکار گرفته اید.

برای گشایش این مشکل شما نیاز دارید تا به 3 اکانت ایمیل دسترسی داشته باشید.

 • اکانت ایمیل مرتبط با Apple ID فعال شما.
 • اکانت ایمیل مرتبط با Apple ID غیرفعالی که می خواهید Apple ID فعال خود را بدان تغییر دهید.(در این فرایند نیازی به دانستن گذرواژ و پسورد Apple ID خود نخواهید داشت ولی نیاز دارید تا گذرواژ و پسور ایمیل خود را بدانید).
 • اکانت ایمیل سومی که بتوان از آن برای فرستادنن ایمیل از آن بهره برد.(ایمیلی که پیشتر از آن بعنوان یک Apple ID استفاده نشده). پیش از آغاز کار می توانید این ایمیل را بسازید و یا اینکه از آدرس ایمیل کهنه ای که دیگر از آن استفاده اید ندارید، بهره ببرید(البته حتمان باید پسورد آن را نیز بدانید).

گام نخست: بدست آوردن گذرواژ و پسورد Apple ID مرتبط با ایمیلی که می خواهید آن را تغییر دهید

برای رهایی از دست Apple ID که از ایمیل دلخواه شما بزور استفاده می کند و جلوی تغییر آدرس ایمیل شما را می گیرد، می باید نخست بدان دسترسی داشته باشید. برای این کار شما می توانید از اپل درخواست نمائید تا گذرواژ و پسورد این Apple ID را که نا خواسته با ایمیل دلخواه شما در ارتباط است را reset کنید.

 1. با مرورگر Chrome یا Safari و یا مرورگر دلخواه خود به لینک iforgot.apple.com/password/verify/appleid بروید.
 2. آدرس ایمیلی را که می خواهید Apple ID فعال خود را بدان وصل کنید، وارد نمائید.(همان آدرس ایمیلی که به شما گفته شده پیشتر مورد استفاده قرار گرفته).
 3. برای تائید robot نبودن خود CAPTCHA characters را وارد کنید.
 4. روی Continue کلیک یا بتپید.

  با مرورگر Chrome یا Safari و یا مرورگر دلخواه خود به لینک apple.com بروید, آدرس ایمیلی را که می خواهید Apple ID فعال خود را بدان وصل کنید، وارد نمائید,(همان آدرس ایمیلی که به شما گفته شده پیشتر مورد استفاده قرار گرفته), برای تائید robot نبودن خود CAPTCHA characters را وارد کنید, روی Continue کلیک یا بتپید,روشتک,raveshtech
  رفع خطای ایمیل استفاده شده در تغییر ایمیل Apple ID
 5. I need to reset my password را انتخاب کنید.
 6. دوباره روی Continue کلیک یا بتپید.

  I need to reset my password را انتخاب کنید, دوباره روی Continue کلیک یا بتپید,روشتک,raveshtech
  رفع خطای ایمیل استفاده شده در تغییر ایمیل Apple ID
 7. Get an email را انتخاب کنید.
 8. روی Continue کلیک یا بتپید.Get an email را انتخاب کنید, روی Continue کلیک یا بتپید,روشتک,raveshtech
 9. به Mail خود رفته و ایمیل دریافتی از سوی Apple را باز کنید و لینک فرستاده شده را کیلیک یا بتپید.
 10. در لینک باز شده Reset now را کلیک یا بتپید.
 11. گذرواژ یا پسورد تازه خود را وارد کنید.
 12. گذرواژ یا پسورد تازه خود را دوباره وارد کنید.
 13. روی Reset Password کلیک یا بتپید.به Mail خود رفته و ایمیل دریافتی از سوی Apple را باز کنید و لینک فرستاده شده را کیلیک یا بتپید, در لینک باز شده Reset now را کلیک یا بتپید, گذرواژ یا پسورد تازه خود را وارد کنید, گذرواژ یا پسورد تازه خود را دوباره وارد کنید, روی Reset Password کلیک یا بتپید,روشتک,raveshtech

اکنون پسورد Apple ID را نمی دانستید کی آن را ساخته اید و نمی خواهید از آن استفاده ای داشته باشید را می دانید. پس برای انجام تغییراتی بدان دسترسی خواهید داشت.

گام دوم: تغییر آدرس ایمیل مرتبط با Apple ID غیر فعال که نمی دانستید کی آن را ساخته اید

با انجام گام نخست شما دیگر می توانید پیوند میان آدرس ایمیل دلخواه خود را با Apple ID غیرفعال خود را قطع کنید. حال که شما به Apple ID غیرفعال خود دسترسی دارید می توانید ایمیل آن را تغییر دهید و در اینجاست که آن ایمیل سومی که در بالا بدان نمارش و اشاره داشتیم بکار خواهد آمد. یعنی ایمیل Apple ID غیرفعال خود را به آن ایمیل سوم که تازه ساخته اید و یا پیشتر آن را ساخته بودید و دیگر بکارتان نمی آمد، تغییر دهید.

برای این کار گام های لینک تغییر ایمیل Apple ID را دنبال کنید و از پسوردی که در گام نخست این نوشتار بدست آوردید برای دسترسی به Apple ID غیرفعال خود استفاده کنید و ایمیل سوم را جایگزین ایمیل مرتبط با این Apple ID غیرفعال کنید.

گام سوم: ایمیل Apple ID فعال خود را تغییر دهید

حال ایمیلی را که می خواهید مورد استفاده Apple ID فعال خود قرار دهید از دستان Apple ID غیرفعال خود بیرون کشیدید، گام های لینک تغییر ایمیل Apple ID را دنبال کنید و ایمیل خود را با Apple ID فعال خود مرتبط سازید. این بار دیگر با خطای ایمیل استفاده شده روبرو نخواهید شد.

منبع: imore.com

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید