روش پیکره بندی PlayStation 4

روش پیکره بندی PlayStation 4

روش پیکره بندی PlayStation 4

گرفتن یک PlayStation 4 تازه می تواند بسیار هیجان برانگیز باشد، اما شاید به دلیل نا آگاهی از پیکره بندی PlayStation 4 کمی بیمناک باشید. خوشبختانه کمپانی Sony فرایند پیکره بندی کنسول خود را دیداری تر نموده و این کار را برای شما آسانتر می نماید. در این آموزش با ارائه یک راهنمای گام یه گام، روش پپیکره بندی PlayStation 4 را به شما نشان خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

چگونه کنسول PlayStation 4 را پیکره بندی نمائیم؟

پیش از هر چیز، پس از باز کردن جعبه کنسول خود از بودن کابل HDMI، کابل USB و سیم برق یا power cord در آن اطمینان حاصل نمائید، سپس گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. کنسول خود را در میز تلویزیون یا جایگاهی که دستگاه های رسانه ای خود را در آن قرار می دهید، بگذارید، بهتر است که فضایی مناسبی و کافی را به کنسول خود اختصاص دهید.
 2. کابل HDMI را به پورت مربوطه در پشت کنشول PS4 و تلوزیون خود متصل نمائید.
 3. سیم برق را به پشت PlayStation 4 و پریز برق متصل نمائید.روش پیکره بندی PlayStation 4, پیکره بندی PlayStation 4,پیکره بندی PS4, تنظیم PS4, ساخت اکانت در PlayStation 4,ایجاد اکانت در PlayStation 4, راه اندازی PS4, روشتک, raveshtech, آموزش فناوری, آموزش Ps4, آموزش PlayStation 4
 4. سپس دکمه power را در کنسول PS4 بفشارید.
 5. سر کوچک کابل USB را به دسته یا همان controller پلی استیشن وصل کرده و سر دیگر آن را به پورت USB پلی استیشن وصل کنید(یکی از دو پورت USB جلوی کنسول).روش پیکره بندی PlayStation 4, پیکره بندی PlayStation 4,پیکره بندی PS4, تنظیم PS4, ساخت اکانت در PlayStation 4,ایجاد اکانت در PlayStation 4, راه اندازی PS4, روشتک, raveshtech, آموزش فناوری, آموزش Ps4, آموزش PlayStation 4

پیکره بندی PlayStation 4 پس از روشن کردن آن

پس از  اتصال PS4 به تلوزیون و روشن کردن آن، می توانید فرایند تنظیم و پیکره بندی سیستم PlayStation 4 و اکانت شبکه را آغاز کنید. برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. زبان یا Language ذلخواه خود را برگزینید.
 2. اتصال اینترنت خود را بر روی Wi-Fi قرار دهید.
 3. تاریخ و زمان را تنظیم کنید.
 4. شرایط و قوانین را بپذیرید.

پس از انجام گام های بالا، یک سیستم به روزرسانی، از راه اینترنت، فایل های مورد نیاز خود را دانلود خواهد نمود. فرایند آپدیت می تواند در جریان نصب، باعث restart شدن کنسول شما گردد.

روش ساخت اکانت شبکه در PlayStation 4

 1. کنسول PS4 خود را روشن کرده و در برگ آغازین، New User را برگزینید.
 2. سپس Create a User را برگزینید.روش پیکره بندی PlayStation 4, پیکره بندی PlayStation 4,پیکره بندی PS4, تنظیم PS4, ساخت اکانت در PlayStation 4,ایجاد اکانت در PlayStation 4, راه اندازی PS4, روشتک, raveshtech, آموزش فناوری, آموزش Ps4, آموزش PlayStation 4
 3. اطلاعات مورد نیاز را در بخش Network ID، email، password وارد کنید. در صورت داشتن PayPal می توانید اطلاعات PayPal را نیز وارد نمائید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا