Apple Watch

ارسال ضربان قلب برای دیگران با اپل واچ و آیفون

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال ضربان قلب برای دیگران با اپل واچ و آیفون

ارسال ضربان قلب برای دیگران با اپل واچ و آیفون

برای شخصی تر کردن بار احساسی پیام خود می توانید با اپل واچ یا iMessage دلتپ یا ضربان قلب خود را بهمراه پیام برای دوستان یا خویشان خود بفرستید. تا آنها نیز ضربان قلب شما در آیفون یا اپل واچ خود داشته باشند. هنگامی که کسی ضربان قلب شما را در اپل واچ خود دریافت می کند، این کار می تواند بازخورد احساسی خوبی برای او داشته باشد. در این نوشتار می خواهیم روش ارسال ضربان قلب به دوستان یا خویشان را با اپل واچ و آیفون، به شما آموزش دهیم. پس با ما همراه باشید.

روش ارسال دلتپ یا ضربان قلب برای دیگران با اپل واچ

  1. در بخش Home screen اپل واچ خود Messages را باز کنید.
  2. گفتگویی را که می خواهید بفرستید برگزینید. بعنوان روش جایگزین، نمایشگر اپل واچ خود را Force Touch کرده تا New Message یا پیامی تازه به شما نشان داده شود.
  3. دکمه Digital Touch یا لمس دیجیتال را بتپید.آیکونی که دو انگشت را در حال لمس دل نشان می دهد.در بخش Home screen اپل واچ خود Messages را باز کنید, گفتگویی را که می خواهید بفرستید برگزینید. بعنوان روش جایگزین، نمایشگر اپل واچ خود را Force Touch کرده تا New Message یا پیامی تازه به شما نشان داده شود, دکمه Digital Touch یا لمس دیجیتال را بتپید.آیکون که دو انگشت را در حال لمس دل نشان می دهد,روشتک,raveshtech
  4. دو انگشت خود را روی نمایشگر اپل واچ تپیده و نگاه دارید تا دلی در نمایشگر پدیداره شده و تپیدن را بیاغازد.
  5. دو انگشت خود را از روی نمایشگر اپل واچ بردارید و اگر در حال آغاز یک گفتگو هستید، دکمه Send را بتپید.دو انگشت خود را روی نمایشگر اپل واچ تپیده و نگاه دارید تا دلی در نمایشگر پدیداره شده و تپیدن را بیاغازد, دو انگشت خود را از روی نمایشگر اپل واچ بردارید و اگر در حال آغاز یک گفتگو هستید، دکمه Send را بتپید,روشتک,raveshtech

روش ارسال دلتپ یا ضربان قلب با آیفون

اکنون شما می توانید در iMessage آیفون و با استفاده از Digital Touch یا لمس دیجیتال دلتپ یا ضربان قلب خود را برای دیگران ارسال کنید.

  1. در Home screen آیفون خود، بخش Messages یا پیام ها را باز کیند.
  2. دکمه Digital Touch را بتپید. آیکونی که دو انگشت را در حال لمس دل نشان می دهد. اگر پیشتر کار تایپ را آغازیده اید، این آیکون پنهان می شود و برای نمایش آن نیاز خواهید داشت تا دکمه Show More را که در سمت چپ نشان داده می شود، بتپید.
  3. دو انگشت خود را روی بخش canvas تپیده و چند ثانیه آن را بفشارید.

پس از اینکه انگشت خود را بردارید، دلتپ یا ضربان قلب شما فرستاده خواهد شد.در Home screen آیفون خود، بخش Messages یا پیام ها را باز کیند, دکمه Digital Touch را بتپید. آیکون که دو انگشت را در حال لمس دل نشان می دهد. اگر پیشتر کار تایپ را آغازیده اید، این آیکون پنهان می شود و برای نمایش آن نیاز خواهید داشت تا دکمه Show More را که در سمت چپ شنان داده می شود، بتپید, دو انگشت خود را روی بخش canvas تپیده و چند ثانیه آن را بفشارید,روشتک,raveshtech

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا