ترفند های آیفون

روش ذخیره فایل های پیوستی ایمیل در آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش ذخیره فایل های پیوستی ایمیل در آیفون و آیپد

روش ذخیره فایل های پیوستی ایمیل در آیفون و آیپد

شاید به ایمیلی که دریافت می کنید، فایلی پیوست شده باشد، فایل هایی همانند اکسل، پاورپوینت یا PDF یا حتی یک متن ساده. اما اگر میلی به باز کردن فایل پیوستی ندارید و می خواهید آن را در جایی ذخیره کنید تا در صورت نیاز در هر دستگاه دیگری از آن استفاده نمائید، بهترین کار ذخیره این فایل ها در سرویس انبارهای آنلاینی همچون iCloud، Dropbox، Google Drive یا OneDrive می باشد. با استفاده از این سرویس ها هر زمان که خواستید می توانید به فایل های پیوستی ذخیره شده دسترسی داشته باشید.

چگونه فایل های پیوستی ایمیل را در iCloud آیفون و آیپد ذخیره نمائیم؟

ذخیره فایل های پیوستی ایمیل در آیکلاد، کار آسانیست، چرا که سرویس آیکلاد بصورت تو-ساخت در iOS حضور دارد. برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. در آیفون یا آیپد، بخش Mail را باز کنید.
 2. ایمیلی را که دارای فایل پیوستی می باشد، بتپید.
 3. برای نمایان شدن منوی اشتراک گذاری، فایل پیوستی را سخت فشار دهید. اگر دستگاه شما از ویژگی 3D Touch پشتیبانی نمی کند، فایل پیوستی را تپیده و کمی نگه دارید تا منو نمایان شود.
 4. در پایین گوشه چپ برگه، دکمه اشتراک گذاری یا همرسانی را بتپید. این دکمه آیکونی چارگوش با پیکانی رو به بالا می باشد.
 5. سپس Save to Files را بتپید.روش ذخیره فایل های پیوستی ایمیل در آیفون و آیپد, ذخیره فایل های پیوستی ایمیل در آیفون و آیپد, ذخیره فایل های پیوستی ایمیل در آیفون , ذخیره فایل های ایمیل در آیفون , ذخیره فایل های ایمیل آیفون در Drop box,ذخیره فایل های ایمیل آیفون در OneDrive, ذخیره فایل های ایمیل آیفون در iCloud, ذخیره فایل های ایمیل آیفون در Google Drive, ذخیره فایل ایمیل در آیفون, ذخیره فایل ایمیل در iOS, روشتک,raveshtevh, آموزش فناوری, آموزش آیفون, آموزش iPad, آموزش iOS
 6. برای ذخیره فایل در آیکلاد، iCloud Drive را بتپید و یا برای ذخیره آن در گوشی می توانید On My iPhone را بتپید.
 7. پوشه یا folder دلخواه خود را بتپید.
 8. سپس دکمه Add را در بالا گوشه راست برنامه بتپید.روش ذخیره فایل های پیوستی ایمیل در آیفون و آیپد, ذخیره فایل های پیوستی ایمیل در آیفون و آیپد, ذخیره فایل های پیوستی ایمیل در آیفون , ذخیره فایل های ایمیل در آیفون , ذخیره فایل های ایمیل آیفون در Drop box,ذخیره فایل های ایمیل آیفون در OneDrive, ذخیره فایل های ایمیل آیفون در iCloud, ذخیره فایل های ایمیل آیفون در Google Drive, ذخیره فایل ایمیل در آیفون, ذخیره فایل ایمیل در iOS, روشتک,raveshtevh, آموزش فناوری, آموزش آیفون, آموزش iPad, آموزش iOS

روش ذخیره فایل های پیوستی ایمیل آیفون و آیپد در Dropbox، Google Drive، OneDrive یا انباره های سازمانی

خوشبختانه با استفاده از اکستنشن های فراهمگار اسناد یا document provider، می توانید فایل های دلخواه پیوستی ایمیل را در سرویس انباره های آنلاین و حتی سیستم انباره های سازمانی، ذخیره کنید.

پیش از هر چیز می باید اکستنشن های فراهمگار اسناد را در آیفون یا آیپد خود نصب داشته باشید، برای این کار می توانید آنها را از لینک های زیر دانلود نمائید.

پس از دانلود اکستنشن های دلخواه خود، می توانید آنها را باز کرده و با اکانت خود در آنها log in کنید. سپس برای انجام کار، گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. در آیفون یا آیپد خود برنامه Mail را باز کنید.
 1. ایمیلی را که دارای فایل پیوستی می باشد، بتپید.
 2. برای نمایان شدن منوی اشتراک گذاری، فایل پیوستی را سخت فشار دهید. اگر دستگاه شما از ویژگی 3D Touch پشتیبانی نمی کند، فایل پیوستی را تپیده و کمی نگه دارید تا منو نمایان شود.
 3. فراهمگر انباره یا storage provider خود را بتپید. برای نمونه دکمه Save to Dropbox را بتپید.
  • Save را برای ذخیره فایل بتپید.
  • یا اینکه Choose a Different Folder را بتپید تا زیر پوشه دلخواه خود را برای ذخیره فایل برگزینید و سپس Save را بتپید.
 4. اگر فراهمگر انباره شما اکستنشن اختصاصی خود را ندارد می توانید Save Attachment را بتپید. برای نمونه در Google Docs.
  • Locations را بتپید.
  • فراهمگر انباره خود را بتپید، برای نمونه Google Drive.
  • اکانت خود را برگزینید.
  • پوشه دلخواه خود را برای ذخیره سازی برگزینید.
  • سپس Save Here یا گزینه ای را که فراهمگر شما مطابق زبان شما نشان می دهد را بتپید.روش ذخیره فایل های پیوستی ایمیل در آیفون و آیپد, ذخیره فایل های پیوستی ایمیل در آیفون و آیپد, ذخیره فایل های پیوستی ایمیل در آیفون , ذخیره فایل های ایمیل در آیفون , ذخیره فایل های ایمیل آیفون در Drop box,ذخیره فایل های ایمیل آیفون در OneDrive, ذخیره فایل های ایمیل آیفون در iCloud, ذخیره فایل های ایمیل آیفون در Google Drive, ذخیره فایل ایمیل در آیفون, ذخیره فایل ایمیل در iOS, روشتک,raveshtevh, آموزش فناوری, آموزش آیفون, آموزش iPad, آموزش iOS

 

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

‫2 دیدگاه ها

  1. درود دوست گرامی واژه Click به ضربه انگشت روی دکمه موس گفته میشه و tap یا تپیدن به ضربه روی صفحه نمایش لمسی گفته میشه که در واقع یک نام آوا هست که از صدای ضربه زدن به اجسام میاد. زمان می بره تا از از دوره دامداری به دوره فناوری برسیم و یکی از نیازهای دوره فناوری داشتن زبانی با واژه های دقیق در مورد وظایف دقیق هست. درکتون می کنم

   https://www.parsi.wiki/fa/wiki/183468/%d8%aa%d9%be-%d8%aa%d9%be

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا
عناوین مطلب