روش ریستور کردن پیامک های اندروید پس از بکاپ گیری | ریستور کردن | پیامک | مسیج | sms restore | بازگرداندن پیامک
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

روش ریستور کردن  پیامک های اندروید پس از بکاپ گیری

روش ریستور کردن  پیامک های اندروید پس از بکاپ گیری

هنگامی که با برنامه SMS Backup & Restore از پیامک های خود بکاپ گرفتید، می توانید آنها را روی دستگاه خود و یا دستگاهی دیگر بازگردانی کنید.

برای اینکار از روش زیر پیروی می کنیم:

  1. باز کردن برنامه Google Play Store از برگه Home یا کشوی اپ ها.
  2. گزینه Restore را بتپید.
  3. دکمه next را زده تا فایل بکاپی را که پیشتر گرفته اید بازگردانی کنید. بسته به این که شما چه چیز هایی را برای پشتیبان گیری برگزیده اید، می توانید گزینه ایی همانند Call Logs و یا SMS messages را پیش رو داشته باشید.باز کردن برنامه Google Play Store از برگه Home یا کشوی اپ ها, گزینه Restore را بتپید, دکمه next را زده تا فایل بکاپی را که پیشتر گرفته اید بازگردانی کنید. بسته به این که شما چه چیز هایی را برای پشتیبان گیری برگزیده اید، می توانید گزینه ایی همانند Call Logs و یا SMS messages را پیش رو داشته باشید.
  4. در صورتی که چند فایل بکاپ گرفته اید می توانید با انتخاب گزینه SELECT ANOTHER BACK UP فایل بکاپ مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  5. پس از انتخاب فایل مورد نظر دکمه Restore را بتپید.
  6. در پنجره باز شده OK را بتپید.در صورتی که چند فایل بکاپ گرفته اید می توانید با انتخاب گزینه SELECT ANOTHER BACK UP فایل بکاپ مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب فایل مورد نظر دکمه Restore را بتپید, در پنجره باز شده OK را بتپیددر صورتی که چند فایل بکاپ گرفته اید می توانید با انتخاب گزینه SELECT ANOTHER BACK UP فایل بکاپ مورد نظر خود را انتخاب کنید, پس از انتخاب فایل مورد نظر دکمه Restore را بتپید, در پنجره باز شده OK را بتپید
  7. در پنجره پسین با تپیدن دکمه OK، بازگردانی فایل مورد نظر آغاز می شود. با تپیدن دکمه Close، پیام های شما با موفقیت بازگردانی شده و کار پایان می باید.در پنجره پسین با تپیدن دکمه OK، بازگردانی فایل مورد نظر آغاز می شود. با تپیدن دکمه Close، پیام های شما با موفقیت بازگردانی شده و کار پایان می بایدمنبع: androidcentral.com

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید