ترفند های آیفونفیسبوک | متا

روش حذف اکانت فیسبوک در آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش حذف اکانت فیسبوک در آیفون و آیپد

روش حذف اکانت فیسبوک در آیفون و آیپد

اگر یکی از سرگرمی ها و کار های روزانه شما، چرخیدن در صفحات فیسبوک است، شاید روزی فرا برسد که بنا به دلایلی بخواهید حساب کاربری فیسبوک خود را برای همیشه و بطور دائمی حذف کنید. برای حذف و پاک  نمودن اکانت فیسبوک نیاز به استفاده از بروزر دارید. فراموش نکنید که در این روش اطلاعات حساب کاربری فیسبوک شما برای همیشه پاک خواهد شد و دیگر بدان دسترسی نخواهید داشت.

چگونه حساب کاربری facebook خود را برای همیشه و بصورت دائمی پاک نمائیم؟

برای این کار گام های زیر را دنبال کنید:

مرورگر دلخواه که می تواند کروک، فایرفاکس یا سافری و ... باشد را باز کنید, با مرورگر خود به سایت فیسبوک رفته و وارد حساب کاربری خود شوید, در مرورگر به نشانی httpss://www.facebook.com/help/delete_account بروید, روی گزینه Delete My Account بتپید,روشتک,raveshtechبا انجام گام های بالا اکانت فیسبوک شما برای حذف زمانبندی خواهد شد. البته پیش از پاک کردن حساب کاربری فیسبوک به شما پیشنهاد می کنیم که  بایگانی داده های حساب کاربری فیسبوک خود را نیز دانلود کنید تا اطلاعات همچنان در اختیار شما بر حای بماند.

فیسبوک همچنین 2 هفته زمان می دهد که در حذف حساب کاربری خود بازنگری کنید و اگر در این مدت اگر شما از راه مرورگر یا هر اپلیکیشن دیگری وارد اکانت فبسیوک خود شوید، فیسبوک، این را به معنای صرف نظر از حذف اکانت دانسته و زمانبندی حذف اکانت شما را لغو می نماید. پس در یاد داشته باشید که از اپلیکیشن هایی که در آیفون یا آیپدی که به حساب کاربری فیسبوک شما متصل هستند بیرون شوید.

اگر حساب کاربری شما در فیسبوک پاک نشد، چگونه این مشکل را بگشائیم؟

گاهی با اینکه گذرواژ یا پسورد فیسبوک شما 100% درست است، باز هم فیسبوک به شما پروانه حذف حساب کاربری را نمی دهد. برای گشایش آن، گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. اپلیکیشن فیسبوک را در ایفون یا آیپد باز کنید.
  2. روی آیکون 3 خطی More در پائین، گوشه راست برنامه، بتپید.
  3. روی گزینه تنظیمات یا Settings بتپید.اپلیکیشن Facebook را در آیفون یا آیپد خود باز کنید,روی آیکون 3 خطی More در پائین، گوشه راست برنامه، بتپید,روی گزینه تنظیمات یا Settings بتپید,روشتک,raveshtech
  4. Security and Login را بتپید.
  5. در زیر بخش Login، روی Change password بتپید.
  6. گذرواژ تازه خود را وارد کرده و آن را ذخیره کنید

هنگامی که پسورد خود را تغییر دادید دوبار اقدام به حذف اکانت فیسبوک خود کنید.

منبع: imore.com

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا