اپلیکیشن های اندرویداندروید

روش اندازه گیری کالری سوخته شده با Google Fit

روش اندازه گیری کالری سوخته شده با Google Fit

روش اندازه گیری کالری سوخته شده با Google Fit

 از ورزش روزانه گرفته تا اهداف بلند مدت برای تناسب اندام، اپلیکیشن Google Fit ابزاری بسیار خوب برای پیگیری هر آن چیزیست که مربوط به تناسب اندام شما می باشد. اگر هدف شما سوزاندن کالری می باشد، اپلیکیشن Google Fit میتوانید شما را در این زمینه یاری دهد. در این نوشتار روش اندازه گیری کالری سوخته شده با Google Fit را به شما نشان می دهیم، پس با ما همراه باشید. برای انجام این کار نیاز به دانلود و نصب اپلیکیشن Google Fit از Play store گوگل رو گوشی اندروید خود و جف کردن آن با یک ساعت هوشمند خواهید داشت. ساعت هوشمندی همچون TicWatch Pro برای انجام این کار مناسب می باشد. این ساعت با داشتن تراشه GPS پیاده روی شما را دنبال کرده و افزون بر آن ضربان قلب شما را نیز مانیتور می کند.

چگونه با اپلیکیشن Google Fit در گوشی اندروید و ساعت هوشمند جفت شده با آن، مقدار کالری سوزانده شده در فعالیتهای خود را اندازه گیری کنیم؟

 1. در گوشی اندروید خود برنامه Google Fit را باز کنید.
 2. مقدار کالری سوزانده شده در بخش میانه اپلیکیشن، نشان داده می شود.
 3. مقدار عددی کالری یا Cal نمایش داده شده در میانه برنامه را بتپید. این کار مقدار کالری و کیلوژول های سوزانده شده شما را تا آن روز نشان می دهد.
  روش اندازه گیری کالری سوخته شده با Google Fit, اندازه گیری کالری سوخته شده با Google Fit, روش اندازه گیری کالری مصرفی با Google Fit,اندازه گیری کالری سوخته شده با گوگل فیت, اپلیکیشن Google Fit, دانلود Google Fit, ساعت هوشمند, برنامه Google Fit, اندروید کالری, تخمین کالری سوزانده شده با اندروید, کالری مصرفی در ورزش, کالری سوزانده شده در ورزش, روشتک, raveshtechروش اندازه گیری کالری سوخته شده با Google Fit, اندازه گیری کالری سوخته شده با Google Fit, روش اندازه گیری کالری مصرفی با Google Fit,اندازه گیری کالری سوخته شده با گوگل فیت, اپلیکیشن Google Fit, دانلود Google Fit, ساعت هوشمند, برنامه Google Fit, اندروید کالری, تخمین کالری سوزانده شده با اندروید, کالری مصرفی در ورزش, کالری سوزانده شده در ورزش, روشتک, raveshtech
 4. با تپیدن Week می توانید دریابید که در یک هفته چند کالری یا کیلوژول را سوزانده اید.
 5. با تپیدن Month می توانید دریابید که در یک ماه چند کالری یا کیلوژول را سوزانده اید.
  روش اندازه گیری کالری سوخته شده با Google Fit, اندازه گیری کالری سوخته شده با Google Fit, روش اندازه گیری کالری مصرفی با Google Fit,اندازه گیری کالری سوخته شده با گوگل فیت, اپلیکیشن Google Fit, دانلود Google Fit, ساعت هوشمند, برنامه Google Fit, اندروید کالری, تخمین کالری سوزانده شده با اندروید, کالری مصرفی در ورزش, کالری سوزانده شده در ورزش, روشتک, raveshtech
 6. با پیماش واسکرول کردن رو به پائین، مقدار کالری و کیلوژول سوزانده شده در هر یک از هفته های ماه، به شما نشان داده می شود.
 7. با تپیدن پیکانچه های کنار Month می توانید مقدار کالری و کیلوژول سوزانده شده در هر ماه را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا