روش پیدا کردن آیفون با اپل واچ

بآسانی آیفون گم شده در خانه را با اپل واچ بیابید

0
1269
روش پیدا کردن آیفون با اپل واچ,پیدا کردن آیفون با اپل واچ,یافتن پیدا کردن آیفون با اپل واچ, ردیابی آیفون با اپل واچ, پیدا کردن آیفون گم شده با اپل واچ, اپل واچ fin iPhone, روشتک, raveshtech, آیفون, iphoen, اپل واچ, apple watch, گم شدن آیفون در خانه, گم شدن آیفون در اتاق
لینک پیشنهادی

روش پیدا کردن آیفون با اپل واچ

روش پیدا کردن آیفون با اپل واچ

اگر آیفون شما هم بیشتر وقت ها زیر تخت، بالشت یا پتو گم و گور و پیدا کردن آن همیشه شما را دچار دردسر می کند، نیاز نیست که حتما بسراغ رایانه و iCloud بروید تا آن را پیدا کنید، در واقع بجای این کار می توانید از اپل واچ خود کمک بگیرید تا آیفون خود را بیابید. امانند یا برخلاف روش ارسال ایمیل برای آیفون جهت تتولید صدا و نیز برای پیدا کردن آن، اپل واچ از شیوه بسیار ساده تری برای یافتن آیفون شما استفاده می کند.

نکته: پیش از هر چیز می باید ایفون گم شده شما روشن بوده و افزون بر آن، بلوتوثش نیز فعال باشد و دیگر اینکه آیفون و اپل واچ شما نیز می باید از پیش جفت شده باشند، وگرنه نمی توانید از این روش برای سافتن آیفون خود بهره ببرید.در این آموزش می خواهیم روش پیدا کردن آیفون با اپل واچ را به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

لینک پیشنهادی

روش یافتن آیفون با استفاده از اپل واچ

  1. Digital crown یا تاج دیجیتال آیفون خود را بفشارید تا به watch face آن بروید.
  2. Watch face را از پائین به بالا سرانده یا swipe کنید.این کار باعث می شود تا آیکون آیفون شما و عبارت Connected به رنگ سبز در بالای نمایشگر اپل واچ نشان داده شود.
  3. دکمه Find iPhone را در پائین گوشه چپ نمایشگر اپل واچ، بتپید.

    روش یافتن آیفون با استفاده از اپل واچ,روشتک,raveshtech
    روش پیدا کردن آیفون با اپل واچ, وبسایت آموزشی روشتک,www.raveshtech.ir

پس از چند ثانیه آیفون شما شروع به زنگ زدن خواهد کرد، اما اگر صدای ایجاد شده نتوانست شما را در یافتن آیفون یاری دهد، می توانید با تپیدن و نگه داشتن دکمه Find iPhone در اپل واچ خود، LED اپل واچ شما بهمراه صدای بوق، فلش خواهد زد.

نظری به این نوشته روشتک بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید