روش حذف داده های گوشی در Find My Device

1
1217
روش حذف داده های گوشی در Find My Device, حذف داده های گوشی در Find My Device,حذف اطلاعات گوشی در Find My Device, حذف اطلاعات گوشی گم شده, حذف اطلاعات گوشی دزدیده شده, حذف عکس های گوشی گم شده, find my device, گوشی گم شده, گوشی دزدیده شده,روشتک,raveshtech, روش,آموزش,اندروید, پاک کردن اطلاعات گوشی گم شده, دستگاه یاب گوگل
لینک پیشنهادی

روش حذف داده های گوشی در Find My Device

روش حذف داده های گوشی در Find My Device

اپلیکیشن Find My Device گوگل

در صورت دزدیده شدن و یا گم شدن گوشی اندروید شما، اپلیکیشن Find My Device گوگل، این امکان را به شما می دهد تا از راه دور، دستگاه خود را ردیابی کرده، آنرا قفل کنید، و یا داده های خود را از روی آن پاک نمائید. افزون بر این موارد، اپلیکیشن Find My Device گوگل میزان باتری برجای مانده گوشی شما و اتصال آن به Wifi را نیز به شما نشان خواهد داد. اپلیکیشن Find My Device بخشی از سامانه Google Play Protect بوده و به منظور پاسداری از گوشی شما در برابر محتوای مخرب طراحی شده است.

چگونه اطلاعات و داده های گوشی گم شده خود را پاک نمائیم؟

اگر مطمئن شده اید که گوشی خود را دیگر نخواهید دید، اپلیکیشن Find My Device گوگل، گزینه ای در اختیار شما گذارده که به کمک آن می توانید، اطلاعات و داده های گوشی گمشده یا دزدیده شده خود را پاک نمائید. با گزینش گزینه Erase، می توانید همه داده های گوشی خود را پاک نمائید. این گزینه اطلاعات و داده های microSD گوشی شما را نیز پاک خواهد کرد، هرچند در برخی فلش های microSD، البته در برخی نسخه های اندروید کارخانه ای، چنین کاری امکان پذیر نمی باشد.حتی اگر گوشی شما خاموش باشد، با فرستادن دستور Erase یا پاکسازی دستگاه به گوشی خود، به هنگام روشن شدن آن، فرایند پاکسازی و بازگشت به تنظیمات کارخانه در گوشی شما آغاز خواهد شد.

برای پاکسازی اطلاعات و داده های گوشی دزدیده و گم شده خود گام های زیر را دنبال کنید:

  1. گوشی گم شده یا دزدیده شده خود را در Find My Device یا دستگاه یاب گوگل، جایابی کنید.
  2. گزینه Erase یا پاکسازی دستگاه را بتپید.
  3. فرایند Erase و پاکسازی دستگاه را تائید کنید.چگونه اطلاعات و داده های گوشی گم شده خود را پاک نمائیم,روشتک,raveshtech

1 نظر

نظری به این نوشته روشتک بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید