فعال کردن VoLTE در گلکسی Note 10

فعال کردن VoLTE در گلکسی Note 10

فعال کردن VoLTE در گلکسی Note 10

شاید امروزه تماس های تلفنی کمتری نسبت به گذشته برقرار کنیم اما به لطف VoLTE یا Voice over LTE، کیفیت تماس ها بهتر از گذشته شده است. اگر دریافته اید که تماسهای صوتی شما همانند همیشه واضح نیست یا اپراتور گوشی خود را به تازگی تغییر داده اید و می خواهید مطمئن شوید که VoLTE روی گلکسی نوت 10 شما روشن است می توانید با ما در این آموزش همراه باشید، زیرا در این نوشتار روش روشن کردن ویژگی Voice over LTE را به شما نشان خواهیم داد.

VoLTE چیست و چه نیازی بدان داریم؟

شاید سالها است که از VoLTE (مخفف Voice over LTE) استفاده می کنید ، اما از آن آگاهی ندارید. بیشتر گوشی های موجود در بیشتر شرکت های مخابراتی تلفن همراه دارای قابلیت Voice over LTE هستند که بصورت پیش فرض روشن می شوند. به غیر از بررسی اینکه ویژگی VoLTE در تنظیمات گوشی شما روشن شده است ، هیچ کاری دیگر نیاز نیست انجام دهید.

هر گاه گوشی شما به یک برج مخابراتی تلفن همراه که از VoLTE پشتیبانی می کند متصل شود، این مزیت را دارد تا تماسهای تلفنی به طرز چشمگیری واضح تر و قدرت صدای آن افزایش یابد، زیرا تماس شما در این حالت به جای استفاده از شبکه های سنتی تلفن همراه روی شبکه data اپراتور جابجا می شود. اگر اپراتور سیمکارت شما از Voice over LTE پشتیبانی می کند ، دلیلی برای استفاده  نکردن از آن وجود ندارد.

چگونه می توانیم ویژگی VoLTE را در Note 10 روشن و فعال کنیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در گوشی گلکسی Note 10 خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. سپس گزینه Connections یا اتصالات را بتپید.
  3. پس از آن Mobile Networks یا شبکه های گوشی را بتپید.
  4. اکنون سوئیچ روبروی گزینه VoLTE calls را بتپید تا این ویژگی روشن و فعال شود.

با فعال کردن VoLTE، گوشی Note شما در صورت در دسترس بودن LTE برای تمای از آن بهره خواهد برد. البته این نیز بدان معنا نیست که گوشی شما برای هر تماسی از LTE بهره خواهد برد و این امکان نیز هست که گوشی شما برای نمونه برای تماس به وضعیت 3G باز گردد و تماس با کیفیتی نداشته باشید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا