Mac

روش دانلود برنامه از Mac App Store

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 1]

اگر کاربر تازه کار Mac هستید. App Store بی گمان یکی از بهترین دوستان شما در این دستگاه خواهد بود. در دستگاه Mac نرم افزارهایی از پیش نصب شده اند که شما به کمک آنها می توانید در وب گردش کرده، document سازید، عکس ها و ویدئو ها را ویرایش کنید، آهنگ گوش کنید و کار های بسیار دیگری نیز انجام دهید.

اما در کنار این برنامه ها، هزاران برنامه دیگر را نیز می توانید از طریق Mac App Store دانلود کرده تا توانایی های رایانه خود را بالاتر ببرید. این برنامه ها رینج های گوناگونی همچون Utilities، ابزار های تولیدی، بازی ها، و هر چیز دیگری را که در فکر شماست، در بر می گیرند. بسیاری از توسعه دهندگان Mac، نرم افزار های خود را از طریق Mac App Store به بازار عرضه می نمایند.

چرا نرم افزار ها را از Mac App Store دانلود کنیم؟

دانلود کردن برنامه ها از Mac App Store بسیار آسان است. برای ورود به آن می توانید از اکانت iTunes Store و یا App Store آیفون یا آیپد خود استفاده نمائید. افزون بر این دریافت برنامه ها از Mac App Store، باعث افزایش ضریب امنیتی رایانه شما شده و از نصب برنامه های مخرب جلوگیری می کند. یکی دیگر از سود های استفاده از App Store بروزرسانی و باز دانلود آسان برنامه های Mac در آن می باشد.

چگونه از Mac App Store برنامه های دلخواه خود را دانلود نمائیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. از بخش Dock، launch Pad، یا با استفاده از Spotlight Search، بخش  App Store  را باز نمائید.
  2. برنامه ای را که می خواهید دانلود کنید پیدا کنید. شما می توانید برای یافتن برنامه دلخواه خود در App Store از تب Categories که در سمت چپ برنامه آمده استفاده نمائید.
  3. برای دانلود می توانید روی Get یا Price کلیک کنید. دکمه Get برای برنامه های رایگان می باشد، اما دکمه Price برای دانلود برنامه های پولیست. اگر دکمه Get را کلیکید، دکمه سبز رنگ گردید و به شما پیام Install یا نصب می دهد. اگر دکمه Price را کلیکید، دکمه سبز رنگ شده و به شما خواهد گفت Buy App.
  4. Apple ID و گذرواژ خود را وارد کنید.از بخش Dock، launch Pad، یا با استفاده از Spotlight Search، App Store را باز نمائید,روشتک,raveshtech

با انجام گام های بالا، دانلود App دلخواه شما آغاز می شود و پس از نصب می توانید آن را در پوشه Applications پیدا کنید. افزون بر این آن را در بخش Launchpad app نیز پیدا خواهید کرد.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا
عناوین مطلب