Apple WatchiOS

دانلود و نصب watchOS 5 Beta 2 روی اپل واچ

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

دانلود و نصب watchOS 5 Beta 2 روی اپل واچ

دانلود و نصب watchOS 5 Beta 2 روی اپل واچ

کمپانی Apple به تازگی در کنفرانس جهانی WWDC 2018، سیستم عامل WatchOS 5 را معرفی کرده است. بی گمان این آپدیت و بروزرسانی اپل برای Apple Watch بوده است. اگر یک اکانت Developer داشته باشید دانلود WatchOS برای شما کار چندان دشواری نخواد بود. نکته مهم دیگر آنکه آیفونی که با اپل واچ خود جفت کرده اید می باید iOS 12 داشته باشد.

اگر پیشتر نسخه watchOS 5 beta 1 را روی اپل واچ خود نصب کرده اید و بروز رسانی آن غیر فعال است گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. اپلیکیشن Watch را در آیفون جفت شده خود باز کرده.
 2. General را بتپید.
 3. Software Update را بتپید و پس از آن واپسین نسخه Beta را نصب نماید. اما اگر نخستین بار است که می خواهید نسخه Beta را روی اپل واچ خود نصب کنید، دنباله آموزش را پیگیری نمائید.

چگونه watchOS 5 Beta را دانلود و رویی اپل واچ خود نصب نمائیم؟

از آنجایی که WatchOS 5 همچنان در نسخه Beta بسر می برد، ممکن است با باگ هایی همچون یَخش یا freezing، crashing و یا خالی شدن باتری روبرو شوید. اما اگر به این مشکلات اهمیتی نمی دهید، ادامه این نوشتار را دنبال نمائید:

 • مطمئن شوید که باتری شما دستکم 50% شارژ داشته باشد.
 • مطمئن باشید که آیفون شما به اینترنت WiFi متصل است.
 • آیفون و اپل واچ خود را نزدیک یکدیگر نگاه دارید.

دانلود پیکره بندی Profile

 1. مرورگر دلخواه خود را در آیفون باز کزده و به سایت Apple Developer download بروید.
 2. با Apple ID و گذرواژ خود وارد شده و در برگه پسین دکمه Download پیکره بندی پروفایل را بتپید.مرورگر دلخواه خود را در آیفون باز کزده و به سایت Apple Developer download بروید,روشتک,raveshtech
 3. پس از دانلود پروفایل Beta، آن را باز کزده و Apple Watch را برگزینید، دکمه install را زده، از شما خواسته می شود که دستگاه را restart کنید، برای اینکار Restart را بتپید.پس از دانلود پروفایل Beta، آن را باز کزده و Apple Watch را برگزینید، دکمه install را زده، از شما خواسته می شود که دستگاه را restart کنید، برای اینکار Restart را بتپید,روشتک,raveshtech
 4. اپلیکیشن Watch را در آیفون باز کنید. سپس به My Watch رفته و General را بتپید، پس از آن Software Update را بتپید.اپلیکیشن Watch را در آیفون باز کنید. سپس به My Watch رفته و General را بتپید، پس از آن Software Update را بتپید,روشتک,raveshtech
 5. Download and Install را بتپید. پس از آن می باید iPhone passcode یا Apple Watch passcode خود را وارد نمائید.Download and Install بتپید. پس از آن می باید iPhone passcode یا Apple Watch passcode خود را وارد نمائید.,روشتک,raveshtech
 6. برای پذیرش شرایط و قوانین، Agree را بتپید.برای پذیرش شرایط و قوانین، Agree را بتپید,روشتک,raveshtech

پس از انجام گام های بالا، کمی بشکییبید و پروانه دهید تا لوگوی Apple بهمراه یک میله پیش رونده، پیش روی شما پدیدار شود. پس از تکمیل فرایند آپدیت و بروزرسانی، اپل واچ شما restart خواهد شد.پس از آن Apple Watch شما با سیستم WatchOS 5 Beta 2 بالا خواهد آمد.

 

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا