Apple Watch

روش سفارشی سازی Control Center در watchOS 5

روش سفارشی سازی Control Center در watchOS 5

روش سفارشی سازی Control Center در watchOS 5

Control Center یا مرکز کنترل watchOS 5 بروزرسانی کوچک اما بسیار مهمی داشته که به شما پروانه می دهد تا طرح بندی دکمه های اپل واچ را سفارشی کنید. این کار نتنها باعث می شود تا با سرعت بیشتری به ویژگی های دلخواه خود دسترسی داشته باشید، بلکه می توانید طرح بندی آن را نیز متناسب با نیاز های خود تغییر دهید.

هشدار

کمپانی اپل گاهی بروزرسانی های iOS، tvOS، و macOS را بعنوان پیش نمایش توسعه دهندگان یا نسخه های بتای عمومی  برای آیفون، آیپد، تلوزیون اپل و مک ارائه می دهد، اما شوربختانه نسخه بتای همگانی watchOS را برای اپل واچ ارائه نکرده است. در حالی که نسخه های beta دارای ویژگی های تازه و نویی هستند، می توانند در بردارنده باگ هایی باشند که جلوی کارکرد روال و معمول آن ها را در آیفون، آیپد، اپل واچ، اپل Tv، یا مک بگیرد و در نتیجه برای استفاده روزانه در یک دستگاه اصلی مناسب نباشد. برای همین به شما اکیدا سفارش می کنیم که از نسخه های بتا استفاده نکنید، مگر اینکه بعنوان یک توسعه دهنده نرم افزار بدان نیاز داشته باشید و اگر هم از نسخه های public beta یا بتاهای همگانی استفاده می کنید بهتر است که کمی محتاط باشید. پس اگر نگران دستگاه خود هستید، منتظر بروزرسانی نسخه کامل و بی کاست دستگاه خود باشید.

چگونه Control Center یا مرکز کنترل اپل واچ خود را در iOS 5 سفارشی سازی کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. برای رفتن به بخش Control Center اپل واچ، پائین نمایشگر ساعت هوشمند خود را با بالا سرانده یا swipe کنید.
  2. به پائین برگه پیمایش یا Scroll کنید و Edit را بتپید.
  3. برای جابجایی دکمه دلخواه خود در بخش Control center، آن را تپیده، نگه داشته، و سپس به سمت جایی که می خواهید کشیده یا drag کنید.برای رفتن به بخش Control Center اپل واچ، پائین نمایشگر ساعت هوشمند خود را با بالا سرانده یا swipe کنید,به پائین برگه پیمایش یا Scroll کنید و Edit را بتپید,برای جابجایی دکمه دلخواه خود در بخش Control center، آن را تپیده، نگه داشته، و سپس به سمت جایی که می خواهید کشیده یا drag کنید, روشتک,raveshtech
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن