اندروید

روش تغییر تنظیمات سریع در بخش اعلان اندروید Pie

روش تغییر تنظیمات سریع در بخش اعلان اندروید Pie

روش تغییر تنظیمات سریع در بخش اعلان اندروید Pie

همه ما ویژگی دسترسی سریع به بخش تنظیمات گوشی اندروید را دوست داریم و همیشه لیست کوتاهی از چیزهایی که ما آنها را می خواهیم یا نیاز به تغییر آنها داریم در بخش تنظیمات دستگاه اندروید، وجود دارد که کند و کاو در میان آنها کار خسته کننده ایست و برای همین استفاده از روش تک تپ یا one tap، برای این مشکل، راه گشای این مشکل می باشد. از آنجایی که همه ما نیازهای متفاوتی و با شیوه های متفاوتی از گوشی خود استفاده می کنیم، پیکره بندی تنظیمات اندروید از راه تنظیمات سریع برای همگان مناسب خواهد بود.

چگونگی تغییر تنظیمات بخش quick settings

شما می توانید، تقریبا همه چیز را در باره تنظیمات سریع از سایه اعلان یا notification shade گوشی خود انجام دهید. البته انجام این کار در نگاه نخست همانند نسخه های پیشین اندروید چندان واضح بنظر نمی رسد. سایه اعلان یا notification shade، دارای دو گام یا مرحله می باشد. نخست پائین کشیدن سایه اعلان از بالای نمایشگر و دیدن ردیف بالایی تنظیمات و دیدن اعلان ها می باشد. اما افزون بر این گام، می توانید سایه اعلان یا notifications side را دوباره پائین تر کشیده و آن را گسترده تر و بیشتر سازیم.

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال کنید:

  1. سایه اعلان یا notification shade را همانگونه که در توضیحات بالا آمد، دوبار پائین بکشید.
  2. برای باز کردن منوی تنظیمات سریع، آیکوند مداد را در پائین، گوشه راست، بتپید.
  3. برای جابجایی آیکون دلخواه خود در بخش تنظیمات سریع، آیکون را تپیده، نگه داشته و آن را به شکاف یا صف دلخواه، جابجا کنید.
  • 6 آیکون نخست در ردیف نخست سایه اعلان نمایش داده می شود و دیگر آیکون ها با دوباره پائین کشیدن نوار اعلان، نمایش داده خواهد شد.
    سایه اعلان یا notification shade را همانگونه که در توضیحات بالا آمد، دوبار پائین بکشید, برای باز کردن منوی تنظیمات سریع، آیکوند مداد را در پائین، گوشه راست، بتپید. برای جابجایی آیکون دلخواه خود در بخش تنظیمات سریع، آیکون را تپیده، نگه داشته و آن را به شکاف یا صف دلخواه، جابجا کنید, 6 آیکون نخست در ردیف نخست سایه اعلان نمایش داده می شود و دیگر آیکون ها با دوباره پائین کشیدن نوار اعلان، نمایش داده خواهد شد,روشتک,raveshtechسایه اعلان یا notification shade را همانگونه که در توضیحات بالا آمد، دوبار پائین بکشید, برای باز کردن منوی تنظیمات سریع، آیکوند مداد را در پائین، گوشه راست، بتپید. برای جابجایی آیکون دلخواه خود در بخش تنظیمات سریع، آیکون را تپیده، نگه داشته و آن را به شکاف یا صف دلخواه، جابجا کنید, 6 آیکون نخست در ردیف نخست سایه اعلان نمایش داده می شود و دیگر آیکون ها با دوباره پائین کشیدن نوار اعلان، نمایش داده خواهد شد,روشتک,raveshtechسایه اعلان یا notification shade را همانگونه که در توضیحات بالا آمد، دوبار پائین بکشید, برای باز کردن منوی تنظیمات سریع، آیکوند مداد را در پائین، گوشه راست، بتپید. برای جابجایی آیکون دلخواه خود در بخش تنظیمات سریع، آیکون را تپیده، نگه داشته و آن را به شکاف یا صف دلخواه، جابجا کنید, 6 آیکون نخست در ردیف نخست سایه اعلان نمایش داده می شود و دیگر آیکون ها با دوباره پائین کشیدن نوار اعلان، نمایش داده خواهد شد,روشتک,raveshtech
  1. در نزدیک بخش پائین، شما آیکون های تنظیم سریع در-ساخت خود گوشی را در حالت ویرایش خواهید دید.
  • شما می توانید این آیکون ها را تپیده و نگه دارید و به کارت تنظیمات سریع بیافزائید.
  • شما می توان آیکون هایی را که نمی خواهید با گرفتن و کشیدن از کارت تنظیمات سریع پاک کنید
  1. در پائین ترین بخش رابط ویرایش، آیکون های تنظیم سریع افزوده شده توسط برنامه های جانبی را خواهید دید. این آیکون ها را نیز می تواند همانند آیکون های در-ساخت گوشی به کارت تنظیمات سریع گوشی بیافزائید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن