Awesome Icons Hero
Awesome Icons Hero
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

روش تغییر آیکون اَپ های اندروید

از آیکون اَپ مورد علاقه خود متنفرید؟

حتمن برای شمام پیش اومده که یه برنامه دوست داشتنی تو موبایلتون دارید که ویژگی یای خوب و کارایی فراوونی داره. ولی هرگاه که می خواید برنامه رو باز کنید، سری تکون می دید و می گید واقعن چی تو سر سازنده برنامه می گذشته که یه همچین آیکون زشت و گریه داری رو برای برنامش انتخاب کرده!! برخی از ما برنامه هایی رو که یه همچین آیکون زشتی دارن، تو پوشه های دیگه پنهان می کنیم  که این باعث میشه تا ما کمتر بهشون سر بزنیم!روش تغییر آیکون اَپ های اندروید

برای رهایی از این آیکونا می تونیم اونارو کاملن عوض کنیم بدون اینکه برای اینکار نیازی به theme luncher داشته باشیم. تنها چیزی که نیاز داریم برنامه Awesome Icons هست.

برای تغییر آیکون اپ های اندروید، ما به شما برنامه Awesome Icons معرفی می کنیم. یه اپ ساده بهمراه یه shortcut ساز. شما یه اپ رو برمی دارید، بهمراه یه آیکون و یه برچسب، و برنامه Awesome Icons برای شما یه shortcut app تازه رو برگه نخست گوشیتون می سازه. این shortcut ها می تونن جدای از برگه نخست گوشیتون به پوشه ها و داکیومنتا نیز move بشن.

Awesome Icons Basic Shortcut Screens
روش تغییر آیکون اَپ های اندروید

هنگامی که اپ رو باز می کنید، فهرستی از برنامه های نصب شدتون رو  توش خواهید دید، زیر هر اپ یه تسمه از آیکونای گوناگون برای اون برنامه آماده کردن. اگه روی یکیشون بزنید، برگه shortcut creation پدیدار  میشه، جایی که اَپی رو که بهش وصلید و آیکونی رو که انتخاب کردید نشون میده.شما حتی می تونید با تغییر برچسب (label)، نام برنامه رو هم تغییر بدید. هنگامی که این مرحله رو ok کردید و به برگه نخست گوشیتون برگشتید، آیکونی رو که ساختید تر گل و ور گل چشم براهتونه.

اگه می خواید آیکون shortcut شما متفاوت از آیکونای تسمه پایین هر برنامه باشه، میتونید با زدن نشانه + در میله بالای برنامه، یه custome shortcut خالی رو باز کنید.

 

روش تغییر آیکون اَپ های اندروید
Awesome Icons Custom Shortcut Screens

هر اپ و آیکونی که دوست دارید انتخاب کنید، برچسب رو اگر نیاز بود تغییر نام بدید، پس از اون آیکون دلخواه شما تو برگه نخست گوشیتون نمایش داده میشه.

افزون بر این برنامه Awesome Icons ابزار خوبی برا پنهان کردن اپ هائیه که دوست ندارید مردم دیگه تو موبایلتون ببینن. یه نکته رو باید گوش زد کنیم که این برنامه، آیکون اپ ها رو تو کشوی برنامه ها تغییر نمی ده و برای این کار بهتره که از یه Lunncher بهره ببرید.

دانلود برنامه Awesome Icons

منبع: androidcentral.com

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید