روش بلاک کردن افراد در WhatsApp

بند کردن مخاطبین WhatsApp در آیفون و اندروید

0
719
روش بلاک کردن افراد در WhatsApp,بلاک کردن افراد در WhatsApp,روش بلاک کردن افراد در واتساپ, روش بند کردن افراد در WhatsApp, مسدود کردن مخاطب در whatsapp, بلاک کردن مخاطب در واتساپ اندروید, بلاک کردن مخاطب در واتساپ آیفون, روشتک,raveshtech, whatsapp block, بلاک کردن در whatsapp, واتس اپ,
لینک پیشنهادی

روش بلاک کردن افراد در WhatsApp

روش بلاک کردن افراد در WhatsApp

از زمان عرضه برنامه WatsApp در سال 2009 تاکنون این برنامه یکی از محبوب ترین راه های تماس میان مردم در سراسر جهان بوده. WhatApp هم اکنون بیش از 1 میلیارد کاربر در 180 کشور جهان دارد و نشان داده که مبلغ 20 میلیارد دلاری که فیسبوک برای خرید آن در سال 2014 پرداخته چندان به گزاف نبوده است.

اگر شما هم از کاربران واتساپ هستید، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دیگر دوست نداشته باشید از سوی فرد خاصی بنا به هر دلیلی پیامی دریافت نمائید. اما چگونه می توان جلوی تماس و پیام های دوباره آن فرد را گرفت؟ در این نوشتار روش بلاک کردن افراد در WhatsApp را به شما نشان می دهیم پس با ما همراه باشید.

چگونه فرد یا افراد مشخصی را در برنامه WhatsApp بلاک کنیم؟

برای رهایی از دست افراد مزاحم در برنامه واتساپ، توسعه دهندگان این برنامه، ویژگی block را برای آن طراحی کرده اند که در آن بسادگی می توانید افراد دلخواه را بلاک و بند کنید.

روش بلاک کردن افراد در WhatsApp آیفون

 1. برنامه واتساپ را در آیفون خود باز کنید.
 2. در بالا سمت راست برنامه گزینه Settings را بتپید.
 3. سپس Account یا حساب کاربری را بتپید.
 4. پس از آن گزینه privacy یا حریم خصوصی را بتپید.
 5. Block یا مخاطبان مسدود شده را بتپید. با این کار لیستی از مخاطبینی که پیشتر بند کرده اید به شما نمایش داده می شود.روش بلاک کردن افراد در WhatsApp,بلاک کردن افراد در WhatsApp,روش بلاک کردن افراد در واتساپ, روش بند کردن افراد در WhatsApp, مسدود کردن مخاطب در whatsapp, بلاک کردن مخاطب در واتساپ اندروید, بلاک کردن مخاطب در واتساپ آیفون, روشتک,raveshtech, whatsapp block, بلاک کردن در whatsapp, واتس اپ,
 6. برای افزودن مخاطب به لیست مسدودی ها گزینه Add New را بتپید.روش بلاک کردن افراد در WhatsApp,بلاک کردن افراد در WhatsApp,روش بلاک کردن افراد در واتساپ, روش بند کردن افراد در WhatsApp, مسدود کردن مخاطب در whatsapp, بلاک کردن مخاطب در واتساپ اندروید, بلاک کردن مخاطب در واتساپ آیفون, روشتک,raveshtech, whatsapp block, بلاک کردن در whatsapp, واتس اپ,
 7. در فهرست باز شده به دنبال مخاطب دلخواه خود گشته و آن را بتپید تا به لیست بند شده ها افزوده شود. پس از انتخاب مخاطب او را در لیست بلاک شده ها خواهید دید.

برای از بلاک درآوردن افراد، کافیست در لیست بلاک شده ها روی نام فرد دلخواه تپیده و گزینه Unblock Contact را انتخاب کنید.

روش مسدود کردن افراد در WhatsApp اندروید.

 1. برنامه واتساپ را در موبایل یا تبلت اندروید خود باز کنید.
 2. در بالا سمت چپ منوی 3 نقطه ای را تپیده و در فهرست باز شده گزینه تنظیمات یا Settings را بتپید.
 3. سپس Account یا حساب کاربری را بتپید.
 4. پس از آن گزینه privacy یا حریم خصوصی را بتپید.
 5. مخاطبان مسدود شده یا Blocked Contacts را بتپید. با این کار لیستی از مخاطبینی که پیشتر بند کرده اید به شما نمایش داده می شود.
 6. برای افزودن افراد به لیست بند شده ها، آیکون آدمک + را در بالا گوشه راست یا چپ برنامه بتپید.روش بلاک کردن افراد در WhatsApp,بلاک کردن افراد در WhatsApp,روش بلاک کردن افراد در واتساپ, روش بند کردن افراد در WhatsApp, مسدود کردن مخاطب در whatsapp, بلاک کردن مخاطب در واتساپ اندروید, بلاک کردن مخاطب در واتساپ آیفون, روشتک,raveshtech, whatsapp block, بلاک کردن در whatsapp, واتس اپ,
 7. در فهرست باز شده به دنبال مخاطب دلخواه خود گشته و آن را بتپید تا به لیست بند شده ها افزوده شود. پس از انتخاب مخاطب او را در لیست بلاک شده ها خواهید دید.

برای از بلاک درآوردن افراد، کافیست در لیست بلاک شده ها روی نام فرد دلخواه تپیده و گزینه باز کردن را انتخاب کنید.

 

نظری به این نوشته روشتک بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید