PS4

روش block و report بازیکنان در PS4

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش block و report بازیکنان در PS4

روش block و report بازیکنان در PS4

کمپانی های بازی سازی بیش از پیش جنبه های اجتماعی بازی ها را افزایش داده اند، اما یکی از جنبه های منفی اجتماعی کردن بازی ها، امکان آزار رساندن بازیکنان به بازیکنان دیگر می باشد  که این کار باعث خراب کردن اوقات خوش بازیکن آزار دیده می شود. البته در چنین شرایطی سونی می تواند اقدامات نیازینی را انجام دهد ولی پیش از آن می باید موضوع را با ارسال پیام برای سونی گزارش کنید.

چه چیزهایی را می توانید به سونی گزارش کنید:

 • PlayStation 4، لیست آشکاری که انجام آنها در حساب کاربری ممنوع می باشد را فراهم نموده. اگر کسی این شرایط را زیر پای بگذارید می توانید رفتار او را به سونی گزارش کنید.
 • تعقیب، قلدری و تبعیض علیه دیگران و آزاردن دیگر کاربران.
 • ارسال پست های افترا آمیز، نژادپرستانه، مذهبی یا جنسیتی مجرمانه
 • خرابکاری یا تهدید
 • ارسال هرزه نامه یا ارسال پیشنهادات و سفارش ها به مخاطبان بدون اجازه آنها. به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی و حساب کاربری دیگران. درخواست از دیگر کاربران برای دریافت اطلاعات شخصی و حساب کاربری آنها.
 • استفاده و اشتراک گذاری کد ها، نرم افزارها، دستگاه ها برای تقلب یا هک کردن، آسیب رساندن، یا بهره برداری از باگ های شبکه PlayStation، برای به دست آوردن سود های ناجوانمردانه.
 • استفاده از شبکه PlayStation برای سودجویی و اهداف تجاری، نقض حق copyright دیگران و شکستن قانون از راه های دیگر.
 • دادن اطلاعات نادرست همانند شکایات نادرست، دادن زادروز نادرست و جعل هویت فرد دیگر.

گزارش و report قانون شکنی چگونه است؟

هنگامی که یک بازیکن با نقض قوانین بالا روبرو می شود و یک گزارش به سونی ارسال می کند، این شرکت به بررسی گزارش مورد نظر می پردازد و مشخص می کنده که آیا کیفری در کار خواهد بود یا نه. صرف نظر از حذف ابزار بزه، نتیاج بدست آمده در ارسال شکایات، مورد به مورد متفاوت است و سونی جزئیات دقیق تصمیم گیری خود را مشخص نمی کند.

در بزه ها و جرایم جدی، سونی ممکن است اکانت بازیکن بزه کار را تعلیق یا بند کند. اگر اکانت شما تعلیق شده باشد هنگام ورود به کنسول با پیغام Error روبرو می شود. پس از آن در طی  24 ساعت پیامی به ایمیل مرتبط به اکانت شما ارسال می شود و در آن چرایی تعلیق اکانت شما گفته می شود و افزون بر آن مدت زمان تعلیق اکانت شما نیز مشخص خواهد شد. اما اگر اکانت شما بند شده باشد، دیگر به هیچ عنوان در آینده امان دسترسی به آن اکانت را نخواهید داشت.

روش report کردن یا گزارش محتوا و ارسال آن در PS4

اگر پیام یا محتوایی را دیدید که قوانین سونی را زیر پای می گذارد می توانید با انجام گام های زیر ان را به سونی گزارش کنید:

 1. در درخواست خود بخشی را که می خواهید گزارش کنید، خواه متن باشد، ویدئو باشد یا نوشته، آن را highlight یا برجسته کنید.
 2. دکمه Options را در دسته کنترل PlayStation فشار دهید.
 3. Report را برگزینید.
  روش block و report بازیکنان در PlayStation4, ریپورت بازیکنان در PS4, ریپورت بازیکنان در PS4, بلاک بازیکنان در PS4, block و report بازیکنان در PlayStation4, تعلیق اکانت PS4, بلاک شدن اکانت PS4, روشتک, raveshtech, PlayStation 4, block, report
  روش block و report بازیکنان در PS4

اگر بجای گزارش و report یک پیام ویژه، می خواهید کاربری را گزارش و report کنید، به نمایه یا profile بخش مورد نظر رفته و دکمه Options را در کنترلر خود فشار دهید.

روش بلاک کردن بازیکنان در PlayStation4

اگر می خواهید بازیکنی را که شما را آزرده و خوشی بازی را از شما گرفته یکراست بلاک و مسدود کنید، می توانید او را با انجام گام های زیر بلاک کنید. این کار باعث می شود تا او دیگر نتواند پیامی را به شما بفرستد یا با شما ارتباط برقرار کند.

 1. از منوی home یا خانه، Friends را برگزینید.
 2. شناسه کاربری یا User ID بازیکنی کنی را که می خواهید مسدود کنید، جستجو کنید.
 3. بعنوان روش جایگزین می توانید لیست Players Met را پیمایش کنید.
 4. Profile یا نمایه آنها را برگزینید.
 5. آیکون 3 نقطه ای را برگزینید.
 6. در فهرست باز شده، Block را برگزینید.
  روش block و report بازیکنان در PlayStation4, ریپورت بازیکنان در PS4, ریپورت بازیکنان در PS4, بلاک بازیکنان در PS4, block و report بازیکنان در PlayStation4, تعلیق اکانت PS4, بلاک شدن اکانت PS4, روشتک, raveshtech, PlayStation 4, block, report
  روش block و report بازیکنان در PS4

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا
عناوین مطلب