روش بکاپ گیری پیامک در موبایل های اندروید

6
6410
روش بکاپ گیری پیامک در موبایل های اندروید, اپلیکیشن بکاپ گیری پیامک, بکاپ گیری از مسیج ها, بکاپ مسیج ها, پیامک, چگونگی بکاپ گیری از پیامک ها, اندروید, مسیج
روش بکاپ گیری پیامک در موبایل های اندروید, اپلیکیشن بکاپ گیری پیامک, بکاپ گیری از مسیج ها, بکاپ مسیج ها, پیامک, چگونگی بکاپ گیری از پیامک ها, اندروید, مسیج
لینک پیشنهادیقیمت مستقیم بازار موبایل , خرید موبایل , قیمت موبایل آیفون , قیمت موبایل سامونگ
5 (100%) 2 votes

روش بکاپ گیری پیامک در موبایل های اندروید

روش بکاپ گیری پیامک در موبایل های اندروید

روش بکاپ گیری پیامک در موبایل های اندروید

اما اگر بخواهید مطمئن شوید که هیچگاه نوشته های پیامکی خود را از دست نخواهید داد، خواه بر اثر اشتباه یا خواه در صورت تغییر گوشی موبایل— در اینجا به شما نشان خواهیم داد که چگونه از اپلیکیشنی به نام SMS Backup & Restore که از سوی کمپانی SyncTech Pty Ltd ساخته شده برای پشتیبان گیری از پیامک های تلفن همراه خود استفاده کنید.

روش بکاپ گیری از پیامک ها

روش بکاپ گیری پیامک در موبایل های اندروید

نخستین چیزی که نیاز دارید دانلود اپ SMS Backup & Restore از فروشگاه Google Play خواهد بود.

 1. باز کردن برنامه Google Play Store از برگه Home یا کشوی اپ ها.
 2. در نوار جستجو نام SMS Backup & Restore را جستجو کنید.
 3. در میان نتایج بدست آمده SMS Backup & Restore، نخستین نتیجه خواهد بود.باز کردن برنامه Google Play Store از برگه Home یا کشوی اپ ها, در نوار جستجو نام SMS Backup & Restore را جستجو کنید, در میان نتایج بدست آمده SMS Backup & Restore، نخستین نتیجه خواهد بود,
 4. رو گزینه نصب یا Install بتپید.
 5. پذیرفتن یا Accept را بتپید.
 6. هنگامی که برنامه نصب شد آن را باز کنید.رو گزینه نصب یا Install بتپید. پذیرفتن یا Accept را بتپید. هنگامی که برنامه نصب شد آن را باز کنید.
 7. با باز شدن برنامه دکمه Backup را بتپید.
 8. اگر با پوشه پیش انگاشت (default) مشکلی ندارید آنرا انتخاب کنید و اگر می خواهید که بکاپ خود را در  یک حافظه MicroSD  یا هر پوشه دیگری در گوشی خود ذخیره کنید، روی گزبنه Custom Folder بتپید.
 9. برای گرفتن پرونده پشتیبان از پیامک ها، گزینه text message را تیک بزنید.
 10. برای بکاپ گرفتن از جزئیات تماس ها گزینه Call Logs را تیک بزنید.
 11. در بخش file name می توانید نام پرونده ذخیره سازی خود را تغییر دهید.
 12. برای پشتیبان گیری از پیامک های تصویری و یا کاراکترهای ویژه همانند ایموجین ها می توانید گزینه های Include MMS Message و یا Include Emojis/Special Characters را تیک بزنید.برای بکاپ گرفتن از جزئیات تماس ها گزینه Call Logs را تیک بزنید, در بخش file name می توانید نام پرونده ذخیره سازی خود را تغییر دهید, برای پشتیبان گیری از پیامک های تصویری و یا کاراکترهای ویژه همانند ایموجین ها می توانید گزینه های Include MMS Message و یا Include Emojis/Special Characters را تیک بزنید.
 13. اگر می خواهید تنها از پیامک های خاص و مورد نظر خودتان بکاپ بگیرید، می توانید گزینه Selected Conversation Only را انتخاب کنید که در این صورت در پنجره ای که باز خواهد شد می توانید پیامک های مورد نظر خود را برگزینید.
 14. با برگزیدن یکی از گزینه های Local Backup only یا Local Backup and Upload می توانید پرونده پشتیبان خود را در سرویس هایی همانند Google Drive، Dropbox، یا ایمیل ذخیره کنید. برای آپلود کردن پرونده پشتیبان در این سرویس ها نیاز  خواهید داشت تا اپلیکیشن Add-on for SMS Backup & Restore. را روی گوشی خود نصب کنید.
 15. با تپیدن دکمه OK فرایند بکاپ گیری از پیامک ها به پایان می رسد.اگر می خواهید تنها از پیامک های خاص و مورد نظر خودتان بکاپ بگیرید، می توانید گزینه Selected Conversation Only را انتخاب کنید که در این صورت در پنجره ای که باز خواهد شد می توانید پیامک های مورد نظر خود را برگزینید, با برگزیدن یکی از گزینه های Local Backup only یا Local Backup and Upload می توانید پرونده پشتیبان خود را در سرویس هایی همانند Google Drive، Dropbox، یا ایمیل ذخیره کنید. برای آپلود کردن پرونده پشتیبان در این سرویس ها نیاز  خواهید داشت تا اپلیکیشن Add-on for SMS Backup & Restore. را روی گوشی خود نصب کنید, با تپیدن دکمه OK فرایند بکاپ گیری از پیامک ها به پایان می رسد.منبع: androidcentral.com
روش بکاپ گیری پیامک در موبایل های اندروید
لینک پیشنهادی

6 دیدگاه‌

 1. سلام.وقت بخیر.من این برنامه رو نصب کردم الان و یه مقداری عباراتش و فرم برنامه با اینی که اینجاست فرق میکنه.درهرحال من گزینه ggogle drive رو زدم..میرم تو جیمیل چیزی پیدا نمیکنم.اصلا پوشه ای نیست..
  پوشه ای به اسم my drive نیست..

 2. دوست عزیز زمان که گذاشته ساعتی و روزانه و هفتگی یعنی چی منظورش اینه که مثلا هفتگی رو زده باشم کل هفته رو خودکار سیو میکنه برام حتی اگه من پیامامو حذف کنم؟

  • درود بر شما دوست ارجمند.
   اگر بازه زمانی را هفتگی تنظیم کنید، از اطلاعات انتخابی شما هفته ای یک بار فایل پشتیبان گرفته خواهد شد و یا اگر تنظیم شما روزانه باشد، قاعدتا این بکابگیری هر روز انجام خواهد شد. البته به دلیل اینکه فایل های بکاپ فضایی از گوشی شما را اشغال می کنند، بکاپ روزانه را به شما پیشنهاد نمی کنیم. بهتر است بکاپ هفتگی یا ماهیانه باشد.
   با سپاس از حضور شما در سایت روشتک.

  • دوست ارجمند.
   به بخش Settings برید.
   سپس به بخش Schedule recurring backups برید.
   روی ADVANCED OPTION بتپید.
   به پایین برگه برید و گزینه Disable notification رو فعال کنید. با تپیدن روی این گزینه سوئیچ آن سبز می شه.
   سپس Save رو بتپید.
   با سپاس از حضور شما در سایت روشتک.

پاسخ

کامنت خود را بنویسید
نام خود را وارد کنید