facebookInstagramiOS

روش اشتراک گذاری خودکار پست اینستاگرام در فیسبوک

روش اشتراک گذاری خودکار پست اینستاگرام در فیسبوک

روش اشتراک گذاری خودکار پست اینستاگرام در فیسبوک

اینستاگرام تنها یک اپلیکیشن برای سرگرمی های شخصی نمی باشد، اینستاگرام ابزار بازاریابی نیرومندی است که در همه کسب و کار های حرفه ای از آن برای نمایش محصولات و یا کار های هنری نیز استفاده می شود.اگر شما هم از فیسبوک و اینستاگرام برای کسب و کارهایی همانند آرایشگری، کارهای خلاقانه، طرح های گرافیکی و یا هر کار  دیگری استفاده می کنید، می توانید این کسب و کار های گوناگون را بیکدیگر گره بزنید و تصاویر را خودکارانه به برگه کسب و کار خود بفرستید. پس با ما همرا باشید تا روش اشتراک گذاری خودکار پست اینستاگرام در فیسبوک را به شما آموزش دهیم.

چکونه تصاویر اینستاگرام خود را خودکارانه در برگه فیسبوک خود به اشتراک بگذاریم؟

برای پست خودکار عکسهای اینستاگرام در برگه فیسبوک گام های زیر را دنبال کنید:

 1. از برگه نخست یا Home screen، اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کنید.
 2. آیکون Profile را که در پایین گوشه راست نمایشگر است بتپید.
 3. سپس آیکون Settings را در بالا سمت راست نمایشگر بتیپد. این آیکون چرخ دنده ای کنار بخش Edit Your Profile  قرار گرفته است.
  از برگه نخست یا Home screen، اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کنید, آیکون Profile را که در پایین گوشه راست نمایشگر است بتپید, سپس آیکون Settings را در بالا سمت را ست نمایشگر بتیپد. این آیکون چرخ دنده ای کنار بخش Edit Your Profile  قرار گرفته است,روشتک,raveshtech
  روش اشتراک گذاری خودکار پست اینستاگرام در فیسبوک
 4. Linked Accounts را بتپید. برای پیدا کرن این گزینه کمی رو به پایین اسکرول کنید.
 5. Facebook را بتپید.
 6. برای اتصال به اکانت فیسبوک خود Log in with the Facebook app و یا Log in with phone or email را بتپید. نام کاربری و گذرواژ فیسبوک خود را وارد کنید.Linked Accounts را بتپید. برای پیدا کرن این گزینه کمی رو به پایین اسکرول کنید, Facebook را بتپید, برای اتصال به اکانت فیسبوک خود Log in with the Facebook app و یا Log in with phone or email را بتپید. نام کاربری و گذرواژ فیسبوک خود را وارد کنید,روشتک,raveshtech
 7. پس از لینک کردن اکانت ها و اتصال فیسبوک به اینستاگرام، به برگه اصلی اینستاگرام برگردید. هنگامی که بخواهید عکس تازه ای را در اینستاگرام پست کنید، گزینه دیگری نیز پیش روی شما خواهد بود تا بتوانید عکس یا ویدئویی اینستاگرام خود را در فیسبوک نیز به اشتراک بگذارید.

منبع: imore.com

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

 1. سلام
  من دنبال عکس این موضوع هستم. یعنی میخوام پست های فیسبوکم رو توی اینستا پست کنم. در این مورد هم راهکاری دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن